מכבי ת”א רשמה בעונה החולפת מסע נפלא בקונפרנס ליג שהסתיים בטעם רע עם התבוסה 6:1 לאולימפיאקוס וההדחה בשמינית גמר הקונפרנס ליג. ברמה האישית לא מעט משחקניו של רובי קין הבריקו על הדשא במפעל האירופי, כמו ערן זהבי שרשם 13 שערים ובישול ב-14 משחקים, או דור פרץ לו היו שבעה שערים ב-13 משחקים.

באתר הסטטיסטיקה ‘Thestatsway’ בדקו את דירוג השחקנים שהשתתפו במפעל השלישי בחשיבותו באירופה, באמצעות שקלול של ביצועים והופעות ביחס לכמות דקות המשחק ושחקני האלופה ובראשם זהבי מככבים בראש, כמו גם מוחמד אבו פאני שרשם עונה גדולה בפרנצווארוש וגם למכבי חיפה יש נציג כששריף כיוף ברשימה.

זהבי מדורג שלישי מבין החלוצים עם ציון ממוצע של 8.06, כשברשימה הכללית (לא לפי חלוקה לעמדות) הוא במקום השמיני. רק ברונו פטקוביץ’ מדינמו זאגרב (8.31) ופרדריק גולברנדסן ממולדה (8.23) מקדימים את הכוכב. בדירוג השוערים אורלנדו מוסקרה שכבר שוחרר ממכבי נמצא חמישי עם 7.54, בעוד כיוף 16 עם ציון 6.85.

בקישור יש לנו שלושה נציגים. אבו פאני מדורג 11 ו-16 בדירוג הכללי של המפעל עם ציון ממוצע של 7.76, גבי קניקובסקי מעט אחריו במקום ה-16 מבין הקשרים עם 7.5 ודור פרץ במקום ה-25 עם ממוצע של 7.22. הנציג החמישי ממכבי ת”א בטופ של המפעל הוא המגן השמאלי רוי רביבו, שמדורג 18 מבין הצעירים, עם ציון 6.49.

הרכב העונה של הקונפרנס ליג לפי ממוצע הציונים: סימון מיניולה, דודו, רובין קוך, לומברד דלובה, פרדי קדיוגלו, פטריק ברג, ג’פה טברסקוב, פארס צ’איבי, האנס ונאקן, ברונו פטקוביץ’ וערן זהבי.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה