עונת 2024/25 בליגה א' תיפתח ב-31 באוגוסט ובמכבי יבנה טרם ברור מי יעמוד על הקווים ואילו שחקנים ישחקו ויהיו חלק מהסגל שייבנה תוך כדי תנועה. מה שכן, ראש עיריית יבנה המכהן, רועי גבאי, העלה לפני זמן קצר היום (שני) פוסט רשמי בדף הפייסבוק האישי שלו ובו מפרט על חזון המועדון והאנשים שילוו את מכבי יבנה לאורך עונת 2024/25 ואולי אף מעבר לכך, כשמטרת העל היא העפלה לליגה הלאומית.

ואלו הם דבריו של ראש עיריית יבנה: "לא משנה כמה הדרך נראית ארוכה, הצעד הראשון הוא תמיד התחלה של מסע מופלא", כתב בראשית דבריו. "מכבי יבנה, נשים וגברים, בונים תהליך ארוך טווח ודרך חדשה לניהול המועדון. בחודשים האחרונים בחנו חלופות שונות לאופן ניהול מועדון הכדורגל, הצבת יעדים ומטרות, קביעת חזון וערכי המועדון לשנים הקרובות. קיימתי סדרת פגישות עם אנשי מקצוע ובעלי תפקידים, כולל בכירים בכדורגל הישראלי, כדי ללמוד ולגבש את המבנה הארגוני הנכון ביותר למועדון בתקופה זו".

"בשעה טובה אני שמח לבשר כי גובשה נבחרת של בעלי תפקידים, בראשם יעמוד אסף אוחנה שישמש כמנכ"ל הקבוצה. אסף, תושב יבנה, ספורטאי, משמש בשנים האחרונות כיו"ר אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית 'אחווה', פעיל חברתי ותורם רבות לקהילה היבנאית. יחד עם השותפים האחרים ואנשי המקצוע שנרתמו למשימה אני בטוח ביכולת שלנו להצעיד את המועדון קדימה ולהוות לאוהדים ולתושבי העיר מקור של גאווה ונחת".

"לצידו נבחרת שכל אחת ואחד מביא את הערך המוסף, ניסיון עשיר, מקצועיות, אחריות כל אחד בתחומו: חיים אזולאי יוביל את מינהל הכספים, בקרה וחוזים; אלי כהן יהיה ממונה ספורטיבי להתוות סגל, צוות אימון ושחקנים; נוי מזרחי תפעל לקידום פיתוח עסקי וקשרי קהילה ואוהדים וכן קידום קבוצת הנשים; פליקס אלימלך ישמש כממונה תפעול, מתקנים ותיאום עם מנהלת הספורט העירונית ויוסי לגזיאל ישמש כמזכיר כללי, יסייע למנכ"ל בכל הנדרש ויתרום מניסיונו לאסטרטגיה ומעטפת מקצועית נדרשת כוללת", הוסיף.

"ההנהלה תחולק לוועדות בשלושה תחומים: מקצועי-ספורטיבי, כספים, שיתופי פעולה וקהילה. נקיים מספר מפגשי בקרה לדייק עצמנו לצד מלווים מקצועיים מהשורה הראשונה בארץ. כספורטאי אני לא מכיר קיצורי דרך- עבודה קשה, אמונה, התמדה ושיפור מתמיד יובילו אותנו להישגים שיבנה ראויה להם. התחלנו! בהצלחה", סיכם בדבריו.

במצגת שהעביר לחברי סיעתו, למועצת העירייה ולתושבים כתב: "מועדון כדורגל מוביל המשלב מצוינות, מקצועיות, דוגמה אישית במטרה לטפח ולחנך את דור העתיד – נשים וגברים ביבנה. מטרות המועדון הן: עליית ליגה (גברים ונשים), טיפוח ופיתוח דור העתיד, טיפוח גאוות יחידה וקשר עם הקהילה וקידום תרבות ארגונית של למידה מתמדת, הפקת לקחים ומחויבות. ערכי המועדון הם: מצוינות, מקצועיות ומחויבות ודוגמה אישית".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה