החגיגה רק החלה. נכון, נותר מחזור אחד בליגה ג' שרון, אבל מ.כ כפר סבא, מועדון האוהדים החדש שהוקם רק השנה, כבר זכה באליפות בענק לאחר הניצחון 1:3 על בני רעננה לעיני כ-1,510 אוהדים בלויטה, מה שהביא באופן רשמי את הצלחת והאות לפתיחת השמפניות לרגל העלייה ההיסטורית לליגה גבוהה יותר. בעונת 2024/25 קבוצת מ.כ כפר סבא, המוכרת ככפר סבא 1928, תשחק בליגה ב' דרום א', יחד עם קבוצות כמו הפועל אזור, בית"ר תל אביב, עמישב פתח תקווה, הכח מכבי עמידר רמת גן ואחרות.

גיא בלום, מנכ"ל מ.כ. כפר סבא, ציין בפני ONE: "מהרגע הראשון המטרה שהוצגה לשחקנים ולקהל הייתה אחת - עליית ליגה. היה ברור לנו שקבוצת אוהדים אשר תדשדש בליגות נמוכות אין לה זכות קיום ולכן לא פחדנו להצהיר זאת ולעבוד בשביל זה קשה. צוות המתנדבים מהקהל שתפעל את המועדון איפשר לי להתעסק בבניית הסגל ולבנות עם המאמן קבוצה וסגל שחקנים שלא היה ספק לגבי האיכות שלו. גם כשבמהלך העונה היו מספר משחקים בהם שיחקנו לא טוב, האיכות של השחקנים הובילה לניצחון בסוף".

"נבנה בקבוצה תלכיד מצוין של שחקנים מנוסים ושחקנים צעירים אשר על בסיסו נצטרך להביא מספר חיזוקים נוספים בעונה הבאה, כשהמטרה גם בשנה הבאה היא אחת וברורה לכולם. החיבור הזה בין קהל שמרגיש חיבור אמיתי ושייכות לקבוצה שבבעלותו הוביל לכך שהוא הגיע במספרים מטורפים במהלך כל השנה ותמך ללא הפסקה. ברור לנו שכמועדון יש לנו עוד לא מעט משימות להשלים כגון הקמה של בית ספר לכדורגל, מחלקת נוער ועוד, אבל הכיוון הוא טוב והוא קל יותר כאשר מצליחים וכשיש בסיס רחב כל כך של אוהדים שתומכים ועוזרים מסביב", המשיך בלום.

כפר סבא 1928 חוגגים (יונתן גינזבורג)כפר סבא 1928 חוגגים (יונתן גינזבורג)

"אני חושב שזו הדרך הטובה ביותר לנהל מועדוני כדורגל בארץ, כאשר ברור לכולם שהאינטרס של המנהלים הוא אחד, הקבוצה. אני יודע שבשנה הבאה גם בליגה ב' נשבור שיאי קהל ואני יכול לחשוף שקיבלתי כבר פניות מחברות שמבינות את הערך בקבוצת אוהדים והציעו להצטרף ולעזור כלכלית כספונסרים של המועדון, אני בטוח שביחד איתן נעמוד בעתיד במטרה הסופית והיא לחזור וליהנות מקבוצת כדורגל כפר סבאית בליגה הבכירה", סיכם בלום. 

כפר סבא 1928 בטירוף (אחר)כפר סבא 1928 בטירוף (אחר)
מלחיץ: באמצע המשחק השופט גירש נחש מהדשא
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה