במועדון כדורגל כפר סבא, קבוצת האוהדים החדשה מהשרון, שעלתה לליגה ב' בעונתה הראשונה בכדורגל הישראלי, הרבה בזכות קהל האוהדים הגדול שדחף המועדון לכל משחק ולכל מגרש, מתחדשים לקראת עונת 2024/25. במועדון החליטו לעצב מדי רטרו ולחזור לשנות השמונים. על הקווים, גם בעונה הקרובה, צפוי לעמוד שלומי בן ציון, שהיה הראשון לחתום על חוזה נוסף.

ליגה ב' צפויה להיפתח ב-24 באוגוסט 2024 עם משחקי גביע המדינה בכדורגל. הליגה עצמה תיפתח ב-31 באוגוסט, כאשר מועד סיום הרישום של הקבוצות והשחקנים הוא עד לתאריך שבעה באוגוסט 2024. מ.כ. כפר סבא, ששיחקה בליגה ג' שרון והעפילה, כאמור, לליגה ב', תשחק במחוז ליגה ב' דרום א', משם תנסה להעפיל לליגה א', כשזה התכנון וזו מטרת העל של המועדון.

גיא גרטי, מנהל מחלקת השיווק של המועדון מסר ל-ONE: "מהרגע שהקמנו את הקבוצה, ידענו שאנחנו הולכים על רטרו בכדי לעורר את הרגש הרדום אצל אלפי אוהדים שלא באו למשחק המון שנים. רצינו חולצות שיהדהדו את העובדה ש’הריגוש חזר’ - זה היה הקמפיין שלנו לאורך כל העונה הראשונה".

"בעונה הקודמת התחלנו בגרסאות רטרו לחולצת 'סביר סנטר' משנת 1992, והשנה הלכנו אפילו עוד יותר אחורה, לתמיר בן חיים וחולצות 'שיכון עובדים' מעונת 83/84. דין טל, מעצב המועדון, עבד לילות כימים על מנת להגיע לתוצר לא פחות ממדהים של מדי רטרו עם חידושים עדכניים שתואמים את התקופה שלנו".

"כמחלקת המרקטינג של המועדון, שלא מביישת ביכולת ובניסיון קבוצות בליגת העל, עשינו עבודת שטח רבה, התייעצנו עם אוהדים, שחקני עבר והגענו להחלטה להעלות את החולצה הזאת לסקר לחברי העמותה, כשבסופו של יום - החולצה נבחרה ברוב של כ-60 אחוזים".

לסיכום, ציינו במועדון: "החולצה יוצרה בכמה גרסאות וצבעים מודרניים ובדגש על הפסים – כאשר בחולצה המקורית ישנם 12 קווים דקים. חשבנו שזה מספר יפה המייצג את השחקן ה-12 שלנו, הקהל, והחלטנו להדגיש אותו משום שהקהל הוא הקבוצה במקרה שלנו".

צפו: טוטי חזר לשחק - והחמיץ פנדל!
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה