אחרי עונת פריצה מסחררת עומרי גלזר הפך לאחד מגיבורי הכוכב האדום. השוער נרכש מהפועל באר שבע בדרישה של ברק בכר, שאף זרק את הקפטן הוותיק מילאן בוריאן כדי לתת לישראלי את המושכות, בצעד שעורר זעם רב בבלגרד. כעת גלזר כבר הפך לשם דבר והצעות רבות הוגשו עבורו כולל מסביליה וקבוצות בכירות בצרפת.

אולם נראה שלדאבליסטית הסרבית יש תוכניות אחרות לגביו. בראיון שהעניק היום (שני) המנהל המקצועי זבזדן טרזיץ’ ל’ספורטל’ הוא סיפק הצהרה חד משמעית בעניינו של גלזר: “לפני שלושה ימים המאמן ולאדן מילוייביץ’ אמר לי בפגישה שלנו לגבי הרכש ‘אם יש לי ג’וקר שאני רוצה שיישאר, זה גלזר’, אם ככה הוא לא יכול ללכת לשום מקום”.

טרזיץ’ חשף כי הכוכב האדום קיבלה הצעות בסך של שבעה מיליון אירו תמורת גלזר, אבל המועדון מתכוון לסרב לכולן: “מילוייביץ’ אמר שהוא מביא לנו יציבות, רוגע וביטחון ומיד הפסקנו לדבר על זה”. נראה כי השוער הישראלי יישאר בכל מקרה בקבוצה בעונה הבאה וינסה לרשום הפעם קמפיין אירופי טוב יותר מבחינה קבוצתית ולא רק אישית.

עומרי גלזר חוגג את הניצחון

בדבריו התייחס טרזיץ’ למפעל הכלכלי העצום שהצליח להקים במועדון, מה שסייע לזכייה בשבע אליפויות רצופות ובארבעה דאבלים. “אנחנו יכולים להרוויח 60 מיליון אירו מהעברות השנה, יחד עם הכסף מהליגה האירופית או ליגת האלופות ומכירת כרטיסים כמו שאנחנו מצפים נגיע ל-90 מיליון הכנסות. לכוכב האדום אין יותר בעיות כלכליות”.

המנהל המקצועי הוסיף: “יצרנו מערכת יציבה שבה נוכל להרוויח 100 מיליון אירו בעונה. כמובן שגם העלויות גדלו, אי אפשר להגדיל את ההכנסות בלי להגדיל את ההוצאות, לא כהוצאה אלא כהשקעה. בקיץ הקרוב נביא שחקנים איכותיים, אנחנו מוכנים לשלם יותר מאשר בקיץ שעבר, אין לנו בעיה לשלם אפילו 8-10 מיליון על שחקן שיוסיף לנו איכות”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה