זעם גדול בבני יהודה על עיריית תל אביב, לאחר ההודעה, אותה שחררה העירייה בימים האחרונים, לפיה הקבוצה לא תארח באצטדיון המשופץ בשכונת התקווה, הבית המיתולוגי של הכתומים.

בהודעה שפורסמה ע"י ראש העיר תל אביב, רון חולדאי, נכתב: “זו בשורה נהדרת עבור הקבוצות התל אביביות שהמקום הזה הוא הבית שלהן – מכבי יפו, הפועל כפר שלם וקבוצת הנוער של בני יהודה. האחות הגדולה, בני יהודה, תמשיך לשחק בבלומפילד ונאחל לה בהצלחה גם שם”.

מהמועדון מסרו ל-ONE: "אנחנו רוצים לארח באצטדיון הזה וקיימנו שיחות עם העירייה. לא הגיוני שמכבי יפו תארח את בני יהודה בשכונה, יותר מזה: חולדאי לא דיבר איתנו, פשוט קבע עובדה והעלה פוסט מנותק. זה הזוי".

שחקני בני יהודה (רדאד ג'בארה)שחקני בני יהודה (רדאד ג'בארה)

מעבר לכך, לאחר הפוסט שפרסם ראש העיר נכתב בשעות הלילה גרפיטי על קירות היציע באצטדיון, שעובר שיפוץ, ובו נכתב: "רק בני יהודה בשכונה" ו-"מכבי יפו לא תשחק בשכונה".

בנושא אחר, במועדון הכתום מנסים לסגור מאמן לעונה הקרובה, כאשר הרצון הוא להגיע לסיכום עם מכבי יפו על מנת למנות את מאמנה בעונה החולפת, דוד מרטן, שבמועדון מימשו עליו את האופציה לעונה נוספת.

דוד מרטן (חג'אג' רחאל)דוד מרטן (חג'אג' רחאל)

עוד בקבוצה, לאחר שחרורו של יעקב אבבה מעירוני טבריה, במועדון רוצים לצרפו רשמית, כפי שנחשף ב-ONE. בנוסף, הרצון הוא לצרף שוער נוסף לסגל, כאשר פנייה נעשתה לשוער הפועל אום אל פאחם בעונה האחרונה, אריק ינקו, המחוזר גם ע"י הפועל תל אביב.

אריק ינקו (חג'אג' רחאל)אריק ינקו (חג'אג' רחאל)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה