נשלל החשש לשבר בלסת אצל עומרי אלטמן. הקשר שנפצע אתמול (שלישי) בתחילת משחק האימון נגד מ.ס אשדוד, עבר סדרת בדיקות בבית החולים באשדוד והתברר כי לא מדובר בשבר בלסת אלא בחבלה בלבד. 

אלטמן, שסיכם עם ראשי המועדון על קיצוץ בשכרו במתווה שבו יוכל לשמור לעצמו את היכולת לחזור לחו"ל, יקבל מנוחה כדי להתאושש ויצטרך להתאים את תזונתו בתקופה הקרובה כדי שהמקום יחלים.

מי שלא בתוכניות הוא בראיין פאסי, שהתבקש רשמית למצוא קבוצה. בלמה הצרפתי של הפועל תל אביב לא בתוכניות של מאמן הקבוצה מסאי דגו והתבקש באופן רשמי מהנהלת המועדון לחפש קבוצה אחרת. פאסי פתח אתמול במשחק נגד מ.ס. אשדוד, כשבקבוצה ינסו בקרוב להנחית בלם זר אחר.

ברייאן פאסי (רדאד ג'בארה)ברייאן פאסי (רדאד ג'בארה)

במקביל, האם הפועל תל אביב בדרך לרכש זר ראשון? קשר נבחרת קייפ ורדה בעבר מיילסון לימה יגיע להתרשמות הדדית במועדון האדום ועשוי להיות הזר הראשון של מסאי דגו, כשהוא ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים בפולין.

לימה בן ה-30, קשר כנף שמאל, שיחק בעונה החולפת באקסו הקזחית וכבש שני שערים, כמו כן שיחק בעבר בארארט ירבאן, ויטורול הרומנית, דורדרכט ופורטונה סיטארד ההולנדיות.

השחקן החל את דרכו המקצועית בפורטונה סיטארד ההולנדית ובהמשך שיחק ברומניה וארמניה. ב-2021 שיחק בדיבה אל חיסן מאיחוד האמירויות לפני שחזר לארראט הארמנית. בעונה החולפת שיחק כאמור באקסו. לאורך הקריירה כבש 51 שערים ובישל 34 ב-206 הופעות בכל המסגרות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה