מכבי פתח תקווה רשמה הערב (שלישי) הפתעה גדולה כשגברה 2:4 על מכבי תל אביב בתום הארכה ודרמה גדולה והעפילה לחצי גמר גביע המדינה. הצהובים עלו ליתרון 1:2 בדקה ה-90+5, אך אנדראס קארו כבש 3 דקות לאחר מכן וכפה הארכה, שם המלאבסים הבקיעו פעמיים בדרך לשלב ארבע האחרונות במפעל. 

קוז’וק סיכם: “לפני הכל, תודה ענקית לבורא עולם. הגדול מהכול, בסוף הוא קובע תוצאות ואת החיים. תודה ענקית על המתנה הגדולה שהוא נתן לנו, מפה תפילה שהוא ימשיך לברך את העם שלנו, שנהיה מאוחדים ושכל החטופים וכל החיילים יחזרו בשלום”. 

“שנה שעברה אימנתי את נתניה ועברנו את חיפה בשני משחקים, שהשני היה בסמי עופר ואף אחת לא ניצחה שם חוץ משתי קבוצות בליגת האלופות, אני חושב שהמשחק הזה הוא על אותו מדף. משחק משוגע, מהפכים, ברוך השם לא צריך לדבר על השריקות, בסוף זה בורא עולם. אין הסבר אחר”.

רן קוז'וק (חגי מיכאלי)רן קוז'וק (חגי מיכאלי)

“השחקנים האלה הם ווינרים ענקיים. עשינו משחק לא טוב נגד אשדוד, הפסדנו והראש שלהם היה עוד פעם ברצפה. דיברנו איתם מה אנחנו רוצים להשיג להשיג איתם בהמשך, אני חושב ששיחקו היום שחקנים שלא הרבו לשחק מאז שבאתי. יונתן טפר, אנאס מחאמיד, שאני חייב להתוודות שאני עושה לו חיים קשים, כל אלה הם ווינרים ענקיים ויקבלו היום עוד חופש”.

“המפגש האחרון מולם? חושב שקצת קפאנו מהמעמד בבלומפילד קיבלנו אותם אז בפורמה מצוינת ואחרי שערן זהבי חזר לכבוש מול מכבי יפו, באנו היום טיפה יותר מכווצים. זה נכון, התכוננו טקטית וזה עבד, לחצנו גבוה ורק לקראת הסוף בהארכה ועם האדום הלכנו אחורה. אני גאה בהם, הם השקיעו מאמצים אדירים. איך חוגגים? לי אין כוח. אני אשתה כוס יין עם אשתי, זה שווה הכל”, סיכם.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה