הפועל באר שבע ומכבי נתניה ייפגשו הערב (רביעי) ב-20:30 באצטדיון בלומפילד במסגרת חצי גמר גביע המדינה. מאמן הקבוצה מבירת הנגב, אליניב ברדה, וקפטן הקבוצה, מיגל ויטור, דיברו לקראת המפגש מול היהלומים. 

ברדה אמר: “בכדורגל תמיד יש את המשחק הבא, ההפסד למכבי חיפה היה מאוד כואב וצורם, אבל לפעמים כשאתה מקבל סטירה אתה מתעורר. בגביע אין פייבוריטית, אנחנו יודעים את זה, בטח במשחקים מול מכבי נתניה שהם תמיד מאוד צמודים וקשים. נתניה באה בתקופה טובה מאוד ואנחנו צריכים לבוא ולהיות הכי טובים שאנחנו יכולים כדי לעלות לשלב הבא”.

המאמן התייחס ליריבה: “מרקו בלבול הגיע לשם לאחרונה והוא עושה עבודה מדהימה, הקבוצה שם נראית מצוין ועושה תוצאות טובות, אבל אנחנו צריכים להתרכז ולהיות מפוקסים בעצמנו ולנסות לעשות את הדברים הכי טובים שאנחנו יודעים לעשות”.

ברדה: "כשאתה מקבל סטירה, אתה מתעורר"

ויטור הוסיף: “אנחנו יודעים שזה משחק מכריע, אנחנו מתרגשים לשחק, זו הזדמנות טובה עבורנו לקחת תואר העונה ולסיים אותה בטעם טוב. למרות זאת, קודם כל אנחנו צריכים לנצח בחצי הגמר. אנחנו יודעים שיש לנו המון תמיכה מהאוהדים ואנחנו מתרגשים לשחק את המשחק ומקווים לעשות עבודה טובה”.

בלם הקבוצה הוסיף: “כמובן שזה לא אידאלי להפסיד משחק כמו מול מכבי חיפה, אך הדבר הטוב בכדורגל זה שיש תמיד הזדמנות לתקן. אנחנו יודעים שאנחנו עומדים מול יריבה חזקה ששינתה מאמן ושינתה מערכת ממה ששיחקנו מולם העונה. אנחנו נתכונן בדרך הטובה ביותר אליהם, למדנו אותם ואנחנו צריכים לשכוח את מה שקרה במשחק האחרון, להתרכז במשחק הבא, להביא אנרגיות חדשות ולתקן את מה שעשינו לא טוב”.

מיגל ויטור רץ (רדאד ג'בארה)מיגל ויטור רץ (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה