שחקן הכנף/חלוץ בנוער של מ.כ ירמיהו חולון, ליעד סלמן בן ה-19, כבש צמד אתמול (שלישי), בניצחון 3:4 של קבוצתו על מ.ס בני יפו אורתודוכסים, לאחר שכבר הייתה בפיגור של 3:1.

בתחילת דצמבר 2022 השחקן הושאל מבית"ר ירושלים לחולון, במטרה לעזור למועדון הצנוע. העונה יש לו כבר 12 שערי ליגה והקבוצה שלו נמצאת חזק בצמרת, כשהיא במקום השלישי, שבע נקודות מהמקום השני, בו נמצאת קבוצתו של ג'וליאן מלאך, מ.כ עירוני אור יהודה.

בתום העונה החולפת, סלמן ובית"ר ירושלים נפרדו ואם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, השחקן צפוי לפתוח את עונת 2024/25 בבוגרים של ירמיהו חולון מליגה א' דרום, שמתקרבת העונה לנעול את הפלייאוף העליון.

בינתיים, החלוץ מככב בנוער של חולון כבר שנה שנייה, כאמור, כשהעונה עושה זאת תחת המאמן מוטי ברונשטיין, שאימן בעברו בהפועל צפרירים חולון, מכבי עירוני בת ים וגדנ"ע תל אביב.

מ.כ חולון, כאמור, פיגרה 3:1 במחצית הראשונה למ.ס בני יפו אורתודוכסים, זאת משערים של נזי נחלאוי, נביל סייף ודייויד מנצור. עבור חולון הבקיע אותו סייף, משער עצמי, שקבע 1:1 באופן זמני.

המחצית השנייה הייתה שייכת לסלמן, שהבקיע צמד, כשהשער הראשון מבין השניים, היה במספרת מרהיבה לשערו של מוחמד אבו חליפה, שרק נותר המום. מלבד הצמד, גם המחליף נעם מזרחי הבקיע ובכך קבע 3:4 לזכותה של חולון.

ב-17 משחקיו, סלמן, כבש 12 שערים, המהווים כ-11% מכלל שערי הקבוצה העונה. למרות הכמות המכובדת של השערים שהבקיע העונה, החלוץ ניצב רק במקום החמישי בטבלת מלכי השערים של הקבוצה.

מעליו נמצאים עידן אלוני (13), יהודה מלכה (13), דויד ערוסי (14) ומלך השערים של הקבוצה, נעם מזרחי (16). אין ספק שברונשטיין, לצד הצוות המקצועי, ליאור קלנדרוב, עוזר המאמן, מני כהן, החל ממנהל קבוצה, דרך אחראי מחלקת הנוער ועד למנהל מקצועי בה, ליאור שולמן, גיא צמח, אלדד דובוביץ ויסמין כהן, הפסיכולוגית.

רונאלדו, מאחוריך: המספרת של ליעד סלמן
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה