טורניר והפנינג עבור נערי מועצת שער הנגב באצטדיון 'שלמה ביטוח' בפתח תקווה התקיים היום (ראשון). את הטורניר יזמו חניכי מכינת גליל עליון, לאחר ששמעו בשיחה את ורד ליבשטיין, אשתו של ראש המועצה אופיר ליבשטיין שנרצח יחד עם בנו ניצן ז"ל, בוגר המכינה, בשבעה באוקטובר. 

האירוע נפתח בטקס שקרא להשבת החטופים ולאחריו נערך טורניר כדורגל לכיתות ז'-ט' ו-י'-י"ב. את צלחות האליפות לזוכים העניק השוער האגדי יצחק ויסוקר. 

אמיר קדשברג, ראש שלוחת עמיר במכינת הגליל העליון סיפר: "השיחה איתה הייתה מעוררת השראה. ומתוך השיחה צמח והפך הרעיון למיזם מרגש עבור ילדי שער הנגב. באמצעות הרוח שקיבלו ממנה, החבר'ה חידשו מסורת קהילתית שבה שותפים כל בני הנוער מהיישובים השונים”.

הטורניר לילדי מועצת שער הנגב (קרדיט: יחי"ץ)הטורניר לילדי מועצת שער הנגב (קרדיט: יחי"ץ)

“אין דבר שהנערים האלו זקוקים לו יותר משגרה ושמחה. המיזם מנציח את רוחו של ניצן, בוגר המכינה. אני שמח וגאה בחניכים שלנו שהצליחו לגייס שותפים ממסדיים ועסקיים לטובת הצלחת הפרויקט הזה".

החניכים הצליחו לרתום שותפים רבים למאמץ, בראשם אצטדיון 'שלמה ביטוח', שאירח את הטורניר וגם את חברות טמפו ורולדין, שסיפקו משקאות וחטיפים לאורך ההפנינג לפני טקס הסיום התקיימה הופעה של הראפר פלד.

הטורניר לילדי מועצת שער הנגב (קרדיט: יחי"ץ)הטורניר לילדי מועצת שער הנגב (קרדיט: יחי"ץ)

יוסי קרן, מ"מ ראש מועצת שער הנגב שיתף: “הגענו לכאן היום לאירוע ספורטיבי מרגש לכבוד דור העתיד של המועצה. הצעירים שלנו הם המנהיגים הבאים, שמקבלים בספורט את הערכים והכישורים הנכונים לגדול ולהצליח”.

“לצד ההנאה והשמחה באירוע המרגש, העצב מלווה אותנו. אנו מתגעגעים לאחינו וחברינו שנהרגו בשבעה באוקטובר וממתינים לחטופינו שישובו במהרה לביתם. אני מודה לכל מי שעמל על הפעילות וכפי שכתוב על חולצות הילדים והנערים, שער הנגב זה הבית, לשם אנו מביטים בתקווה כי כל התושבים ישובו לביתם במהרה ובביטחון”.

ילדי שער הנגב עם שלט למען חטופי המועצה (קרדיט: יח"ץ)ילדי שער הנגב עם שלט למען חטופי המועצה (קרדיט: יח"ץ)

ראובן כץ, מנהל אצטדיון ‘שלמה ביטוח’ בפתח תקווה הוסיף: "אנו מתורגלים בקיום טורנירים באצטדיון והפעם נרתמנו יחד עם העירייה וקבוצת שלמה ביטוח כדי לארח את ילדי שער הנגב ולעשות להם קצת טוב בנשמה, ערב חג הפסח”.

“מרגש לראות את תלמידי המכינה שהרימו את הפרוייקט, גייסו ספונסרים להפנינג עבור בני הנוער, הנפגשים כולם ביחד אצלנו לטורניר המסורתי. כולנו מלאי תקווה שתושבי שער הנגב לצד החטופים ישובו הביתה במהרה".

טורניר עבור נערי מועצת שער הנגב
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה