אתמול (רביעי) נערך משחק אימון בין בתי הספר לכדורגל של מכבי יבנה וסקציה נס ציונה, לגילאי 15-13. המשחק התקיים במגרש קריית הספורט החדש ביבנה, ברחוב האלון. ״הפנינג של כדורגל נערך היום ביבנה. אנחנו שמחים לארח כאן את נס ציונה. היה מפגש הוגן וספורטיבי, ואני מקווה שנוכל לקדם עוד מפגשים עם קבוצות נוספות״, אמר מאמן יבנה, דודו זריהן, שקיבל את פניהם של קבילו, אסי קרוש יחד עם שחקניו.

בין הצעירים ששותפו, שיחקו אלו לצד אלו קבוצות גיל שונות, מגדולים ועד קטנים. למרות שנס ציונה ניצחה בסיום 5:8, מטרת המפגש הייתה החיבור בין הילדים והמפגש החברתי, יותר מהתוצאה עצמה. ״השחקנים נהנו מהמשחק וזה מה שחשוב לנו. המטרה שלנו היא לקדם את הילדים ברמה המקצועית והחינוכית ואנחנו המאמנים שמחים על ההזדמנות שנפלה בחלקנו להדריך ילדים באמצעות כדורגל״, אמר קרוש

יבנה נגד סקציה נס ציונה (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)יבנה נגד סקציה נס ציונה (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)

אבי מזרחי, מאמן נוסף מבית הספר של נס ציונה, סיפר: ״יש ביבנה צוות נהדר ומתקן שאין בכל מקום. תודה רבה למכבי יבנה על האירוח. אני מקווה שנוכל לעשות את המפגשים האלה לעיתים יותר קרובות”. 


“המטרה, בסופו של יום, הייתה להפגיש את היבנאים עם קבוצות שלא בהכרח מהעיר ולקיים חברויות שהן מעבר לכדורגל”, הסביר אלי כהן, מנהל ביה״ס לכדורגל ביבנה. ״השנה כמות הילדים בבית הספר לכדורגל הכפילה את עצמה ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק לילדים את התנאים הכי טובים. משחק האימון הוא בונוס לילדים על כך שהם משקיעים באימונים ומתנהגים למופת. תודה רבה לאבי מזרחי ונס ציונה על שיתוף הפעולה, ולדניאל קליין מנהל קריית הספורט”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה