עידן חדש? בהפועל הרצליה החליטו להעמיד את עידן דוד על הקווים בקבוצת הנוער של המועדון, לנוכח המצב העגום אליו נקלעו שלושה מחזורים לסיום העונה בליגה לאומית לנוער, מחוז צפון.

דוד משמש כיום כמאמן קבוצת הבוגרים במועדון, קבוצה המשחקת בליגה א' דרום. יום לאחר שיפגוש את שמשון פזטל תל אביב במסגרת המחזור ה-28 בליגה א' דרום, יתמודד עם הנוער מול מכבי הרצליה, במשחק דרבי שיתקיים ביום שבת בשעה 10:00.

מכבי הרצליה רחוקה שלוש נקודות מהמוליכה, בית"ר טוברוק, בעוד הפועל הרצליה רחוקה שלוש נקודות מהאחרונה בטבלה, מכבי עירוני קריית אתא.

המקום האחרון, בתום העונה, מוביל למשחק פלייאוף תחתון, משחק מכריע בו תתמודד הקבוצה שסיימה אחרונה בטבלת הליגה הלאומית מחוז צפון מול קבוצה מהליגה הארצית על הזכות להישרדות/עלייה ללאומית לנוער. אין ספק שמכבי הרצליה פייבוריטית מול הפועל הרצליה, שמתקשה מאוד בתקופה האחרונה.

בהפועל הרצליה ציינו בפני ONE כי בשנתיים האחרונות, בשונה משנים עברו, יש רצון לתת קרדיט לשחקני נערים א' של המועדון ולתת להם הזדמנות בפעם הראשונה בקבוצת נוער.

במועדון מעדיפים שלא לשלוח את השחקנים שלהם להשאלות או בהעברה לקבוצות אחרות, אלא לתת אמון מלא בצעירים, בדור העתיד. יחד עם זאת, במועדון מדגישים כי הם לא חפים מטעויות ומטרתם העליונה כרגע היא הישארות בליגה, ועל כן – מונה עידן דוד עד תום העונה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה