ג'ואל אוסטין ניירקו חתם על חוזה חדש בבני יהודה. המגן הגנאי בן ה-20, המכונה ג’ואל אבקה, מחזיק גם באזרחות ישראלית, רשם העונה כבר 25 משחקים בקבוצת הנוער של המועדון, כשהאחרון ביניהם היה בניצחון 0:1 על מכבי תל אביב. “תזכרו את השם", מציינים אצל הכתומים, שהחתימו את המגן לשלוש שנים נוספות עם אופציה לשנתיים נוספות.

חתימתו בוצעה בנוכחות היו"ר יעקב קורץ, לצד נציגו של השחקן, ליאור רביבו, מסוכנות ‘Top Star’. "הוא מבטיח את עתידו במועדון הכתום מדרום תל אביב ויש שיגידו כי אחד הכישרונות העולים בגילו", ציין רביבו על שחקנו. מדובר בשחקן שקט מאוד, טכני ורציני שעובד קשה מאוד על מנת להשתפר משבוע לשבוע ומשנה לשנה.

אבקה מתאמן באופן קבוע עם קבוצת הבוגרים של בני יהודה תל אביב, המתמודדת על העפלה בחזרה לליגת העל. אם לא יושאל השחקן בעונה הבאה לקבוצה מהליגה הלאומית, צפוי אבקה לקחת חלק גדול במשחקי הקבוצה בליגה הבכירה.

שחקני בני יהודה חוגגים. בקרוב אצל אבקה? (רועי כפיר)שחקני בני יהודה חוגגים. בקרוב אצל אבקה? (רועי כפיר)

את דרכו החל בגדנ"ע תל אביב, בקבוצת טרום ילדים ב', בעונת 2013/14. אחרי שלוש שנים בגדנ"ע והפסקה בת שנה מהכדורגל, חזר בעונת 2017/18 לשחק במדי בני יהודה, כשהוא מצטרף לקבוצת ילדים א' של המועדון. העונה, פתח עונה שביעית במדי הכתומים ושלישית בנוער של המועדון, כשטרם ראה דקות משחק בבוגרת – מקום אליו הוא מיועד להגיע בסופו של דבר.

בדף הפייסבוק הרשמי של המועדון, ציינו: "מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב שמח להשאיר בשירותיו את שחקן קבוצת הנוער, ג׳ואל אבקה. ג׳ואל (20) משחק בתפקיד המגן השמאלי ויכול אף לשחק בכנף, חתם ל-3 השנים הקרובות עם אופציה לשנתיים נוספות. אבקה חלק אינטגרלי מסגל הקבוצה הבוגרת במהלך כל העונה, כאשר במדי קבוצת הנוער ג׳ואל מצא את הרשת פעמיים, והוסיף עוד 7 בישולים. בהצלחה ילד".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה