השלימה את המשימה. עירוני נס ציונה השיגה הערב (רביעי) את הכרטיס לשלב רבע הגמר של הליגה הצפון אירופאית, כשרשמה ניצחון 78:97 על אוני טראטו האסטונית וסיימה במקום השלישי בבית ב’. לאחר מחצית ראשונה צמודה, נס ציונה העלתה הילוך במחצית השנייה וקלעה 32 נקודות ברבע השלישי אותו סיימה ביתרון 17, הפרש ממנו האסטונים כבר לא הצליחו לחזור. סי ג׳יי וויליאמס הוביל את הקלעים עם 25 נקודות,  ג'רום מיינסיי הוסיף 19 משלו.

“עמדנו במטרות שהצבנו לעצמנו לפני ההמראה ללטביה”, אמר מאמן הקבוצה אלעד חסין. “הצלחנו להשיג את הכרטיס לפלייאוף בבית לא קל. עשינו את העבודה בצורה הטובה ביותר, בין אם זה בשבוע שעבר נגד וולבס, שהיו מועמדים להיות בחלק הכי גבוה של הבית, וגם בצמד המשחקים הללו. באנו בגישה הנכונה וזה מה שחשוב”.

בשבוע הבא, עם סיום שלב הבתים בבית א’, השחקנים של אלעד חסין יידעו מי תהיה היריבה שלהם ברבע הגמר. האפשרויות הן לובלין, וז׳ילונה גורה הפולניות ובודיבלניק האוקראינית, שכבר פגשה העונה שתי קבוצות ישראליות - את הפועל חיפה ביורופקאפ ואת הפועל באר שבע בליגה הבלקנית. נס ציונה תארח את המשחק הראשון ברבע הגמר, שישוחק בשיטת בית-חוץ.

אלעד חסין (ENBL)אלעד חסין (ENBL)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה