מכבי תל אביב נמצאת בכושר מצוין, ובתזמון מצוין מבחינתה. לאחר 12 ניצחונות רצופים בליגה וארבעה כאלה ביורוליג, הצהובים המשיכו במומנטום גם הערב (שישי) עם ניצחון נהדר 74:89 על באיירן מינכן בחוץ, ורשמו חמישה ניצחונות רצופים ביורוליג, ובכך הבטיחו לפחות מקום בפליי-אין.

הרבע הראשון היה צמוד והפכפך, והסתיים ביתרון נקודה לטובת הבחורים של עודד קטש. ברבע השני, הצהובים נכנסו חזק למשחק כשתמיר בלאט וג׳יימס ווב קלעו ללא הרף והורידו את מכבי ביתרון דו ספרתי להפסקה.

הרבע השלישי היה בדיוק הפוך מהרבע השני. הבווארים חזרו למשחק והצליחו בקאמבק אדיר למחוק את היתרון הדו ספרתי של הצהובים, כשירדו בסיום הרבע בפיגור נקודה בלבד. הרבע הרביעי נפתח עם יתרון למארחת, אך אז החלו הצהובים בריצה אדירה של 2:22 שקבעה ניצחון מוחץ של 15 הפרש.

החבורה של עודד קטש יכולה להיות מרוצה מניצחון נוסף, ה-13 ברציפות שלה  בכל המסגרות. כעת, עודד קטש וחניכיו הבטיחו לפחות מקום בפליי-אין, כשהם עדיין יכולים לחלום על מקום בשישייה הראשונה.

רבע ראשון: 21:22 למכבי תל אביב

חמישיית מכבי תל אביב: לורנזו בראון, ווייד בולדווין, ג׳ייק כהן, ג׳וש ניבו, ובנוזי קולסון.

חמישיית באיירן מינכן: ווילרבאב ניק, קארסן אדוארדס, נילס גיפאי, ולדימיר לוצ׳יץ׳ וסרג׳ איבקה.

המשחק נפתח עם נקודות של סרג׳ איבקה ונילס גיפאי, כשרק לאחר כשלוש דקות ג׳וש ניבו קלע נקודות ראשונות לצהובים. בונזי קולסון קלע שלשה שנתנה למכבי יתרון ראשון במשחק. קליבלנד קלע שלשה נוספת, אך בולמארו בארבע נקודות רצופות איזן. בודלווין החזיר את היתרון, אך שוב בולמארו קלע שלשה נהדר והפך. ריברו קלע שש נקודות רצופות שקבעו יתרון נקודה למכבי בסיום הרבע הראשון.

בונזי קולסון (FCBB/Johannes Ritter)בונזי קולסון (FCBB/Johannes Ritter)

רבע שני: 35:48 למכבי תל אביב

הרבע השני נפתח עם נקודות של ריברו, ווב ובלאט נכנסו לרצף נקודות, כששלשה של קארסן אדוורדס מנגד צימקה. ווב ובלאט המשיכו בקצב הקליעה הנהדר שלהם עם שתי שלשות והעלו את מכבי ליתרון דו ספרתי. ניק וויילר-באב קלע שלשה לקראת סיום הרבע וצמצם מעט את הפער. מכבי ירדה להפסקה עם 13 הפרש בתום רבע אדיר.

ווייד בולדווין (FCBB/Johannes Ritter)ווייד בולדווין (FCBB/Johannes Ritter)

רבע שלישי: 62:63 למכבי תל אביב

החצי השני נפתח עם שתי נקודות של לוצ׳יץ׳ מהעונשין ושלשה נהדרת של איבקה, בולדווין קלע מנגד נקודות ראשונות ברבע לצהובים. שלשה של אודארדס הורידה את היתרון של מכבי לחד ספרתי. ריברו קלע ארבע נקודות, כשלוצ׳יץ׳ החזיר עם נקודות מהעונשין והוסיף עוד שלשה. דיברתולומיאו הגדיל שוב את הפער עם שתי נקודות. קארסן אדוורדס קלע ארבע נקודות רצופות וצימק את הפער לנקודה אחת בלבד בתום הרבע השלישי.

בונזי קולסון (FCBB/Johannes Ritter)בונזי קולסון (FCBB/Johannes Ritter)

רבע רביעי: 74:89 למכבי תל אביב

איסק בונדה קלע נקודות ראשונות ברבע והעניק לבווארים יתרון לאחר מהפך אדיר. המשחק הפך צמוד והפכפך עם נקודות מצד לצד, עד לריצה מטורפת של 2:22 לצהובים עם נקודות של בראון, ניבו, קליבלנד ובולדווין. האחרון קלע מהעונשין שתי נקודות וחתם את תוצאת הסיום. 15 הפרש למכבי. 

ג׳וש ניבו (FCBB/Johannes Ritter)ג׳וש ניבו (FCBB/Johannes Ritter)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה