היה אמור זה להיות ערב של חגיגה, להקה מוכנה לא בדיוק הייתה שם יותר. דיג'יי למשחק וזמר שנתן הופעה עם שירים באיטלקית כשעתיים לפני המשחק, ההיכל של פנאתינייקוס השתנה במעט, התאורה התחלפה, אך לא רק ואוהד הקבוצה סיפר כי בשנה הבאה מתוכנן שיפוץ נוסף באואקה או בשמה החדש אואקה אלטיון, או ההיכל האולימפי על שם ניקוס גאליס.

היכל הכדורסל ממוקם כזכור בכפר האולימפי ואתמול החלו להשתרך להם פקקים עוד לפני שהזמר שר את וולארה ואת ל'איטלינו של טוטו קוטוניו המנוח, ואכן החזרה של פנאתינייקוס למעמד הפלייאוף ביורוליג הייתה סיבה למסיבה כל שכן כאשר הקבוצה מחזיקה ביתרון הביתיות. 

ההופעה האחרונה של היוונים בפלייאוף היורוליג היו בעידן של ריק פיטינו בעונת 2018/19, וזאת גם הייתה ההופעה השלישית ברציפות של היוונים בפלייאוף היורוליג במתכונתו החדשה, הפעם האחרונה בה החזיקו ביתרון הביתיות בפלייאוף הייתה לפני שבע שנים עת שצ'אבי פסקואל אימן את הקבוצה, אז אגב הסדרה הסתיימה בסוויפ של פנר שזכתה ביורוליג באותה העונה ובאוטובוס אחד שיצר הדים כל הדרך חזרה מאיסטנבול לאתונה. 

שחקני פנאתינייקוס מתאמנים

השיפוץ הנוסף כפי שאותו אוהד מוסיף נוגע למושבים בהיכל, ולא לאלו שעל הפרקט שכבר הוחלפו. לאחר המשחק ארגין עתאמן הטיל פצצה במסיבת העיתונאים כשאמר שאם פאו לא תעפיל לפיינל פור הוא לא יהיה בפאו, במכבי תל אביב מנגד נראו פשוט כמי שחוו לא מעט לחץ, והמשחק בהחלט סיפק את הסחורה היה בו כמעט הכל בסופו של דבר חוץ מדקות ליואניס פאפאפטרו שעשה שני גמרים של פיינל פור ביורוליג, חווה סדרות פלייאוף אליפויות ביוון כמו גם גביעים ותואר ה-MVP של הליגה ב-2021, העונה אותה סיים עודד קטש על הקווים ביוון כאלוף וגם כמובן עם גביע.

פאפאפטרו, לשם ההגינות, שיחק רק 10 משחקים העונה, ולא כי לא רצו לשתפו בכל זאת השחקן עבר ניתוח בברכו ואתמול הוא ראה 02:44 דקות על הפרקט, הסמול פורוורד שמבקש לחזור מחדש לקצב נשאר אתמול לאחר המשחק לאימון זריקות עד ל-23:45 אז עבר למתיחות. פאו ומכבי תיפגשנה ביום חמישי הקרוב למשחק השני בסדרה כאשר עתאמן כדרכו שלו דואג שיהיה הרבה יותר על הכף בטח כאשר הוא הולך 'אול-אין' הסדרה הזו.     

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה