:

אחרי ההעפלה מהפליי אין, מכבי ת"א החלה את פלייאוף היורוליג עם ניצחון גדול 87:91 על פנאתינייקוס במשחק מספר 1. לי נוף גזית, רועי לוין ומשה ברדה בשיחה מיוון סיכמו את הניצחון המרשים בפודקאסט הצהובים ב-ONE.

על הפרק: עדכון ממשה ברדה על מצב הרגל של ווייד בולדווין והאווירה באואקה, וגם הנוק אאוט של עודד קטש לארגין עתאמן ואיך השתפר פלאים מאמן הצהובים בניהול המשחק שלו תוך כדי העונה. קטש הוא מאמן העונה ביורוליג ומוציא מהשחקנים שלו דברים שבחודש אוקטובר אף אחד לא דמיין.

וגם: החמישייה שהחזירה את מכבי ת"א למשחק ואיך כל שחקן הפך להיות האקס פקטור של הצהובים, לורנזו בראון ששוב הגיע בדקות שהיה צריך אותו ואיך חסיאל ריברו, אנטוניוס קליבלנד, ג’יימס ווב והצוות המסייע מביא למכבי כל פעם חדש משהו אחר שאתה לא מצפה לו.

שוב היה שם כשהיה צריך אותו. לורנזו בראון (Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography)שוב היה שם כשהיה צריך אותו. לורנזו בראון (Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography)

דיברנו גם על העונה של מכבי, שכל מה שהיא עברה נראה כמו סרט הוליוודי עם לא מעט כוכבים, כזה שיכול היה להיות שובר קופות.

ואי אפשר בלי ההכנות למשחק מספר 2: מה קורה בדרך כלל בסדרה במשחקים כאלו, ולמרות שהסטטיסטיקה לא לטובת מכבי, היא הוכיחה העונה שאי אפשר להספיד אותה מכיוון שהיא לא צפויה. אז מה הצהובים צריכים לעשות הגנתית כדי לטפל טוב יותר במתיאס לסורט ובכלל בהתקפה של פנאתינייקוס?

האזנה נעימה.

וויד בולדווין שנפצע ובונזי קולסון
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה