מכבי תל אביב הפתיעה את פנאתינייקוס 87:91 במשחק הראשון ביניהן באואקה בסדרת פלייאוף היורוליג. בתקשורת היוונית סיכמו את ההפסד של הירוקים לבחורים של עודד קטש.

המארחים הגיעו כפייבוריטים למשחק, לאחר שסיימו את העונה הסדירה במקום השני במפעל, בעוד הצהובים רק במקום השביעי, ושיחקו לעיני אולם מלא באווירה ביתית. לכן, באופן טבעי כלי התקשורת ביוון הופתעו מתוצאה. “פנאתינייקוס הייתה טובה יותר במשך שלושה רבעים, אבל מכבי התעוררה ברבע הרביעי וראתה את הסל כמו חבית גדולה. בהובלת קולסון ועם טעויות פטאליות של נאן וסלוקאס לקראת הסיום, הישראלים עלו ל-0:1”, נכתב באתר ‘SDNA’ היווני.

עוד הוסיפו: “מה שצריכים להבהיר לגבי המשחק הבא מעבר לשיתופו של בולדווין זה נושא השיפוט, ונקווה שישפטו עם אותם הקריטריונים כי במשחק הראשון היה הרבה טעויות ולא התייחסו לקבוצות אותו הדבר. בפנאתינייקוס התלוננו”.

הפלייאוף מתחיל: צפו במכבי מגיעה לאואקה

“פנאתינייקוס זרקה את יתרון הביתיות וניפצה בין לילה את ניצחונותיה בעונה הסדירה ביורוליג לאחר שראתה את מכבי תל אביב מנצחת אותה בפעם השלישית השנה ולוקחת את ההובלה בסדרה. למרות שכבר הובילה ביתרון דו ספרתי, הקבוצה של ארגין עתמאן לא הצליחה לשמור על הביתיות באואקה. זה היה שוב קולסון שעשה את ההבדל. הוא לקח על עצמו את מכבי תל אביב, עשה כמעט את הכל בצורה מושלמת והוכיח את עצמו כאקס פקטור”,  נכתב ב’ספורט 24’.

שחקני מכבי תל אביב חוגגים באואקה (Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography)שחקני מכבי תל אביב חוגגים באואקה (Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography)

“עם קולסון כ’טנק קרב’ ועם מנהיגות של וויד בולדווין ולורנזו בראון, הקבוצה של עודד קטש הפכה את המשחק ולקחה את ההובלה בסדרה. כל זה בערב שבו קוסטאס סלוקאס רשם דאבל דאבל ומתיאס לסורט שלט בצבע. עם זאת, הלילה הרע של קנדריק נאן התברר כבעיה בלתי פתירה עבור פנאתינייקוס, שעכשיו יודעת שיש רק דרך אחת: לנצח לפחות פעם אחת בבלגרד כדי שיוכל להיות בפיינל פור בעוד חודש”, הוסיפו באותו האתר.

“תואר הפייבוריט ו’על הנייר’, כל זה מונח ברצפה, מכבי דאגה להראות זאת בצורה הכי נחרצת. למרות שלירוקים היה את יתרון הביתיות ונראה היה שיש להם את כל הסיבות לנצח את המשחק הראשון באואקה, בסופו של דבר התברר בדיוק ההפך. פנאתינייקוס שילמה על הטעויות ההגנתיות, נתנה למכבי את הזכות להישאר במשחק עד הסוף וכך הגיעה לבסוף למצב שהיא רודפת אחריה וחייבת לנצח את המשחק השני ביום חמישי”, נכתב ב’גאזטה’.

:
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה