עם ארבעה ניצחונות יורוליג רצופים וכשסיום העונה הסדירה כבר מעבר לפינה, מכבי ת”א תתארח מחר (שישי) ב-21:30 אצל באיירן מינכן ותנסה להמשיך את המומנטום. הצהובים שואפים לסיים במקום השביעי שיעניק להם את יתרון הביתיות בפליי-אין וטרם התייאשו במאבק על המקום השישי.

המאמן עודד קטש אמר לקראת המשחק מול הגרמנים באאודי דום: “הסטטיסטיקה השנה לא איתנו בשבועות כפולים, ננסה לעשות בפעם הראשונה שני ניצחונות, זה לא יהיה פשוט, בטח לא פה, באיירן היא קבוצה חדשה עם מאמן חדש, משחקת יותר ויותר טוב ככל שהעונה מתקדמת.

“זו גם ההזדמנות האחרונה שלהם לפליי-אין, אז מן הסתם יהיה משחק מאוד אגרסיבי ואינטנסיבי. הם יחסרו את דווין בוקר, אז יכול מאוד להיות שהם ישחקו יותר בהרכבים נמוכים, אומנם הם יחסרו אותו בהגנה, אבל הם יוכלו להיות יותר מסוכנים התקפית, זה מצריך מאיתנו להיות מאוד מרוכזים”.

ג’ון דיברתולומאו אמר: “ננסה להשיג בפעם הראשונה העונה שני ניצחונות בשבוע כפול, באיירן היא יריבה קשוחה ונגיע מוכנים”. אנטוניוס קליבלנד הוסיף: “מצפה לנו משחק קשוח נגד קבוצה טובה, הם נלחמים על המקום בפליי-אין, נצטרך לבוא ולשחק את המשחק שלנו מהרבע הראשון”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה