הפועל תל אביב ספגה אמש (ראשון) תבוסה בדרבי התל אביבי כשנכנעה 95:78 למכבי תל אביב. בקבוצה האדומה של תל אביב מקווים ללמוד את הלקח מההפסד והודו: "לא הגענו למשחק, הם באו אש. היינו רגועים, אבל נפלנו בכל עניין הפייבוריטיות".

עוד לפני המשחק בהפועל עבדו על כך שלא ליפול במלכודת הזו של עניין הקבוצה הפייבוריטית, אך זה לא עזר . בסביבת הקבוצה ציינו: "השחקנים קיבלו שיעור. מכבי בבית זו עדיין קבוצה מעולה שאי אפשר לבטל אותה. כאשר הם אגרסיביים ואנחנו רגועים. אף אחד לא הגיע ללא יוצא מן הכלל. נקווה שנלמד את הלקח".

שחקני החמישייה של דני פרנקו שיחקו יחד 144 דקות בהן תרמו 59 נקודות בלבד, לעומת שחקני הספסל ששיחקו 56 דקות וקלעו 19 נקודות. הזרים של הפועל ת"א שיחקו יחד 134 דקות וקלעו 62 נקודות, בעוד הישראלים שיחקו יחד 66 דקות וסיימו עם 16 נקודות בלבד.

ת"א צהובה: מכבי מפרקת את הפועל בדרבי

כל שחקני הקבוצה ירצו לשכוח מהר מאוד מהמשחק, בעיקר עידן זלמנסון ששיחק רק שבע דקות אותן סיים עם אפס נקודות. תומר גינת שיחק 32 דקות, סיים עם תשע נקודות, כשערב רע היה גם לג'יילן הורד עם 22 דקות בהן קלע 12 נקודות, כאשר רשם 4/9 לטווח 2 הנקודות, 44%.

ת"א צהובה: מכבי מפרקת את הפועל בדרבי

אמש לאחר המשחק עופר ינאי, מבעלי הקבוצה, נפגש עם ראש מחלקת התחרויות ביורוליג דייגו גייאן, בכיר בהנהלת המפעל. האחרון, כפי שפרסמנו, הגיע כאורח של מכבי ת"א לדרבי במטרה להחזיר את משחקי היורוליג לישראל. 

עופר ינאי (רועי כפיר)עופר ינאי (רועי כפיר)

גם בהפועל ת"א, כפי שפורסם ב-ONE בעבר, נפגשו לא מכבר בברצלונה עם אנשי המפעל במטרה שאת משחקי ההכרעה של היורוקאפ תוכל הקבוצה לארח בישראל. המטרה היא שאת משחק רבע הגמר במרץ האדומים יוכלו לארח בארץ ולא בבלגרד.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה