בעונה שעברה קיבלנו על הפרקט את אחת מסדרות הגמר הטובות שראינו בתקופה האחרונה, כשמכבי ת”א והפועל ת”א סיפקו קרב ענק שהסתיים באליפות צהובה. העונה השתיים ייפגשו שוב בסדרה שתחל בחמישי והכל מוכן כבר למפגש הראשון, כאשר לקראת ההתמודדות הזו יו”ר האדומים דיבר בשיחה ל-ONE.

רמי כהן פתח על ההגעה לגמר: “מטורף? לא יודע כמה מטורף כי עשינו כבר גמרים בשנים האחרונות, גמר צריך להיות משהו שאנחנו צריכים להתרגל אליו, אבל זה תמיד משמח ומרגש כי בסוף אם אתה רוצה לזכות, אתה צריך להגיע. תגיע פעם אחת, פעמיים, שלוש, בסוף התואר יגיע”.

החשש מהשיפוט: “אני לא יודע את מי שיבצו עוד, אבל אין לי באמת חשש. בסופו של דבר השופטים שורקים את מה שהם רואים. אני חושב שיש לא מעט פעמים שיבוצים לא מספיק חכמים, אבל זו סדרת גמר, דרבי, אני מניח שילכו על הטוב ביותר שיש ואני סומך עליהם”.

ספי שמש, ארז גוריון ודן ילון (יניב גונן)ספי שמש, ארז גוריון ודן ילון (יניב גונן)

מילה לאוהדים: “בסך הכל הדרבי הקודם עבר בסדר גמור, אני חושב שאין ספק שדרבי זה הדבר הכי אמוציונלי בעולם לאוהדי הפועל, בטח ובטח שזה יושב על 50, 60 או 200 שנה כבר של רק להפסיד במעמדים. התפתח אנטגוניזם, לא נתעלם ממנו, רוצה לקוות ולהאמין שזה יהיה במסגרת ההיגיון, כי כל אלה שחושבים שכדורסל והספורט הם קונצרט, אז הוא לא, אבל יש קווים אדומים שלא צריך לחצות ואני רוצה להאמין שנשאר בהם”.

כשנשאל האם השנה הם לא יבדקו את הנהלת מכבי ת”א בכניסה לאולם: “אנחנו בסוף כמו ילדים בני 4, אבל הם כמו ילדים בני 3, אז אני רוצה להגיד ‘אוקיי הם התחילו’, כשזה נכון, אבל פנינו תמיד לטוב. ברמת הארגון וההנהלות רוצים שיהיה שפוי. שנה שעברה גם פנינו היו לטוב. זה התחיל מזה שלא מכרו לנו כרטיסים, המשיך שבדקו את תומר גינת במגנומטרים ואני יכול להבטיח לך שכל מי שינסה לפגוע בהפועל נפגע בו פי שניים יותר חזק בחזרה. כל עוד לא ינסו לפגוע וכרגע נראה שהכל רגוע וכולם רוצים להעביר את הסדרה בשפיות אז ככה הכל יהיה בסדר”.

שמעון מזרחי בהיכל קבוצת שלמה (ראובן שוורץ)שמעון מזרחי בהיכל קבוצת שלמה (ראובן שוורץ)

על המנהל המקצועי החדש: “מה אני יכול להגיד על ג’ורג’ הינאס? מותק של בן אדם. בגדול עשינו תהליך ארוך של שיחות עם לא מעט מנהלים מקצועיים, אחרי זה שיחות זום, פגישות פרונטליות ואני חושב שיש לו את כל מה שצריך. יש לו ניסיון בכדורסל, הוא בא מעיר גדולה, מקבוצה עם אווירה דומה, הוא מכיר כדורסל, הוא עשה הרבה תפקידים בכדורסל, הוא למד ניהול ספורט, הוא יודע לבנות קבוצות, הוא הביא בשנים שלו כמה תארים ואני חושב שהוא יתאים בדיוק”.

דדאס: ״נשארו לנו שני משחקים לנצח״
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה