הפועל תל אביב ממשיכה לבנות במרץ את הסגל שלה לקראת העונה הקרובה, כאשר הבוקר (רביעי), סגנית האלופה הודיעה על החתמתו של איש וויינרייט, שהגיע מה-NBA

ווינרייט, 29, 1.98, שמשחק בעמדות 3 ו-4, רשם בשלוש העונות האחרונות כ-130 הופעות ב-NBA, בעיקר בפיניקס סאנס, ובמהלכן שיחק גם תקופה קצרה בליגת הפיתוח.

הפורוורד האמריקני שיחק לפני כן בשטרסבורג הצרפתית שם העמיד ממוצעים של 11.6 נקודות, 4.6 ריבאונדים וכ-2 חטיפות ב-27 דקות, ובראסטה וכטה הגרמנית שם העמיד ממוצעים של 10.3 נקודות, 5.5 ריבאונדים וכ-2 חטיפות ב-28 דקות. במהלך שנתיים אלה שיחק גם בליגת האלופות של פיב"א.

ווינרייט, שנולד בארה"ב אך ייצג את נבחרת אוגנדה, שיחק כדורסל במשך 4 שנים במכללת ביילור, ואחריהן שנה אחת בקבוצת הפוטבול של המכללה בעמדת ה"טייט אנד", אך לא המשיך לקריירת פוטבול מקצוענית.

המנהל המקצועי ג'ורג' חינאס: "איש הוא אחד השחקנים הכי קשוחים שאוהד כדורסל יכול לצפות לראות על המגרש. הוא מתחרה אמיתי שחושב קודם כל על חבריו לקבוצה ולא על עצמו, ויעשה הכל כדי לעזור לקבוצה להשיג את הניצחון".

וויינרייט הוסיף לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להיות חלק מהארגון הזה. אני לא יכול לחכות לעלות על המגרש, להתחיל לעבוד עם החברים האחרים בקבוצה, ולהביא ניצחונות למועדון ולאוהדים המדהימים של הפועל תל אביב".

זה הרכש התשיעי של הפועל בקיץ הזה אחרי ג׳ו רגלנד, ג׳ונתן מוטלי, נועם יעקב, בן בנטיל, מרקוס פוסטר, עוזר בלייזר, גיא פלטין ומירון רוינה, כל זאת כשלושה שבועות בלבד אחרי ההפסד למכבי ת״א בגמר.

    הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה