תקופה ארוכה של למעלה משלוש שנים הגיעה לסיומה בהפועל תל אביב, כאשר המועדון הודיע היום (שני) על פיטוריו של דני פרנקו מאימון הקבוצה. המאמן מונה לעמוד על הקווים בפברואר 2021 וכעת הוא סיים קדנציה שנייה אצל האדומים.

הפועל תל אביב הודיעה שעוזר המאמן, ברק לדרר, יעמוד על הקווים עד להודעה חדשה. למרות שעוזר המאמן נמצא במועדון מ-2016, הוא לא יקבל את ההזדמנות באופן קבוע ובמועדון עובדים מאחורי הקלעים במרץ כדי למצוא מאמן חדש.

השם המוביל הוא של ארדם צאן. הטורקי אימן לאחרונה את אנדולו אפס מהיורוליג אחרי שנכנס לנעליים הענקיות של ארגין עתמאן. הקבוצה רשמה תחתיו תשעה ניצחונות ו-15 הפסדים והוא סיים את דרכו לפני כחודש וחצי. לפני זה הוא הספיק לאמן את טורק טלקום ביורוקאפ.

ארדם צאן התייחס בשיחה עם ONE על ההתעניינות של הפועל תל אביב:  "מבחינתי כרגע זה שמועות. בשלב הזה אף אחד מהפועל לא פנה אליי ולא שמעתי מהם כלום. האוהדים מתרגשים שהשם שלי עלה? באמת? זה נחמד, אבל באמת שאני לא הולך לפי שמועות, וזה מה שזה בעיניי כרגע".

ארדם קאן (איציק בלניצקי)ארדם קאן (איציק בלניצקי)

במהלך התקופה שלו בטורק טלקום הוא שובץ לבית של הפועל תל אביב ביורוקאפ. הטורקים בהדרכתו סיימו במקום השני ומקום אחד מעל האדומים, כאשר במשחק אחד הפועל ניצחה בשתיים ובשני טורק ב-12. אותה עונה של טורק במפעל הסתיימה בלא פחות מגמר, שם היא הפסידה לגראן קנאריה בארבע נקודות.

ההישג הזה סידר לו חוזה בקבוצת יורוליג, שכזכור אנדולו זכתה במפעל פעמיים בשנים האחרונות. בכל מקרה, לפני טורק קאן שימש כעוזר מאמן ב-NBA ביוטה ג’אז וגם כעוזר מאמן של פרנבחצ’ה. למאמן רזומה לא רע בכלל ומסתמן שהוא השם המוביל במשרדי הפועל.

שם נוסף שעלה הוא של סטפנוס דדאס, שזכור לכולנו מתקופתו בהפועל חולון. דדאס הגיע לחולון, עזב בפגרת הקורונה ובסופו של דבר חזר והוביל את הקבוצה לזכייה בליגה הבלקנית. לאחר שהיה בחולון הגיע לעמדת המאמן הראשי של א.א.ק אתונה. כזכור הוא גם זכה במאמן העונה בליגת ווינר סל.

סטפנוס דדאס עם הגביע (איציק בלניצקי)סטפנוס דדאס עם הגביע (איציק בלניצקי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה