כשהיא נמצאת בעיצומו של משבר, הפועל תל אביב תנסה לחזור היום (רביעי, 20:30) למסלול הניצחונות כשתתארח באולם לב המושבה להתמודדות נגד נס ציונה. מי שיהיה בלב העניינים וימשוך את כל העיניים אליו הוא כמובן סטפנוס דדאס.

המאמן היווני צפה בהפסד להפועל עפולה, אך כעת הוא יאמן ויערוך את הופעת הבכורה שלו אצל סגנית האלופה על הקווים. המאמן חתם עד סוף העונה ולא חשש לסמן את האליפות כמטרה של הקבוצה, כשכבר בנס ציונה הוא יעמוד למבחן הראשון שלו.

דדאס אמר לקראת המשחק: “המשחק מחר יהיה הראשון שלי בהפועל ואני לא יכול לחכות לשריקת הפתיחה. אני וכל המועדון עובדים בשלב זה על חיזוק הסגל, העלאת הביטחון של השחקנים על המגרש והבאת הקבוצה שוב לכושר הטוב ביותר שלה לקראת סיום העונה”.

קייל אלכסנדר בהכנות האחרונות (הפועל ת"א)קייל אלכסנדר בהכנות האחרונות (הפועל ת"א)

היווני דיבר על היריבה: “נס ציונה היא קבוצה טובה והמשחק נגדה יהיה ההזדמנות הראשונה שלי לראות איך הקבוצה נראית אחרי מספר אימונים שהיו לנו יחד. אני בטוח שהאוהדים שלנו יתמכו בנו ומבחינתי זו תמיכה חשובה מאוד כדי לעזור לשחקנים גם ברגעים קשים. נעשה את הכל כדי להביא את הניצחון".

מבחינת הסגל, למאמן החדש לא היו דילמות קשות מידי, זאת לאחר שברשותו רק ארבעה זרים כשירים. אקסבייר מנפורד, קייל אלכסנדר, ג’ון הולנד ובראיין אנגולה הם הזרים שנרשמו. מי שחוזר לסגל של הקבוצה ואף עשוי לקבל דקות במשחק הוא גיל בני, שנפצע אי שם ב-2 במרץ. דדאס מקבל רכז לסגל, עמדה שהייתה חסרה מאוד במועדון בתקופה האחרונה.

מי שייעדר הוא בר טימור, ששבר את אפו באימון. בהודעת הקבוצה נכתב: “קפטן הקבוצה בר טימור שבר את אפו בעקבות פגיעה באימון ולא ייקח חלק במשחק הערב נגד נס ציונה. בר צפוי לשוב לאימונים בתחילת שבוע הבא”. 

עידן זלמנסון באימון (הפועל ת"א)עידן זלמנסון באימון (הפועל ת"א)

חשוב לציין שאחרי שרמת גן גברה על אילת, הפועל תל אביב איבדה את המקום השני בטבלה. ניצחון של האדומים יחזיר אותם לשם, אך זה כמובן לא מובטח בשום צורה, בטח לאור היכולת בתקופה האחרונה. בכל מקרה, לאחר המפגש נגד נס ציונה להפועל ולר”ג יהיה עוד משחק אחד. שמוליק ברנר וחניכיו יתארחו אצל הפועל ירושלים, דדאס וחניכיו אצל בני הרצליה.

בראיין אנגולה מתאמן (הפועל ת"א)בראיין אנגולה מתאמן (הפועל ת"א)
שברה את הרצף: עפולה מנצחת את הפועל ת"א
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה