עירוני נס ציונה הפסידה אמש (רביעי) 102:63 להפועל תל אביב, במה שהיה ההפסד ה-15 שלה העונה ובהפרש הכי גבוה. כשבצד האדום יש מאמן חדש בדמות סטפנוס דדאס, בצד הכתום הציגו שחקן חדש, ג'רמיה היל, בתקווה שהוא החתיכה החסרה לקבוצה, אך על פני השטח היה נראה ששום דבר ואף אחד לא יכל לעזור למועדון הכתום.

המאמן אלעד חסין סיכם את המשחק ואמר: “זה היה אולי המשחק הכי גרוע שלנו העונה. לאורך כל העונה הוכחנו הרבה מאוד אופי, גם בהפסדים שלנו ידענו להילחם עד הרגע האחרון. היום ממש מחמש הדקות הראשונות זה היה נראה כאילו במעמד צד אחד. אני לא יודע בדיוק מה הסיבה לכך, אבל אנחנו לא יכולים להיראות ככה. אנחנו ביזינו את עצמנו כקבוצה, כמערכת.

“אוהדי נס ציונה לא באו וטרחו להגיע כדי לראות אותנו משחקים כמו ששיחקנו, כי למעשה לא שיחקנו. הפועל ת”א עשתה סל כמעט בכל פוזשן. כל דבר שתרגלנו ועבדנו פשוט לא היה קיים. המשחק נגמר ברגע שאנחנו באינטנסיביות ובאגרסיביות לא היינו, לא היינו קיימים בכלל”.

שי לחג: 63:102 להפועל ת"א על נס ציונה

בסוף המשחק מספר אוהדי נס ציונה קראו למאמן להתפטר, על האם הוא יכול להוציא את הקבוצה מהתקופה הזאת אמר: “אני מסתכל על מה שאנחנו עושים ביום יום ואני מסתכל על הקבוצה הזאת מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון, אני לא חושב שהבעיה זה כי השחקנים לא ממושמעים או כי הם לא רוצים. אם מסתכלים על כל המשחקים שהיו לנו, אני חושב שמלבד משחק אחד, ברוב המשחקים הפסדנו משחקים צמודים.

“קבוצות אחרות גם קיבלו תבוסות ואני לא חושב שמאמנים קמו והלכו. אם לא רוצים שאני אאמן את הקבוצה אז זה בסדר. החיבור שלנו בתוך הקבוצה הוא חיבור מצוין, גם ביני לבין השחקנים וגם שחקנים בינם לבין עצמם. המשחק הזה לא משקף את מה שקורה אצלנו במערכת. אני באמת אומר שאם הייתי חושב שאני מונע מהשחקנים לשחק יותר טוב, הייתי קם והולך.

“אני לא חושב שזה יפתור את הבעיה, להפך זה בריחה מאחריות. אני אחד כזה שמסתכל פנימה ומנסה לעשות הכי טוב שאפשר וזה גם מה שאני אעשה באימונים הבאים ובמשחקים הבאים. אני חושב שגם השחקנים שלי מצפים ממני לראות אותם באימון הבא ולגרום להם לשחק יותר טוב ואני אעשה את זה גם בשבילם”.

שחקני עירוני נס ציונה (רועי כפיר)שחקני עירוני נס ציונה (רועי כפיר)

היל ערך את הופעת הבכורה בקבוצה, על השילוב שלו בקבוצה אמר: “היום החיבור לא היה טוב, אבל היל הוא שחקן שיכול לעזור לנו ויכול להיות מאוד טוב. לצערו ולצערנו משחק הבכורה שלו היה המשחק היום, אבל אני חושב שבטווח הארוך הוא מאוד יכול לעזור לנו. הוא שחקן טוב ששיחק ברמות הגבוהות, יכול לעזור לנו בהובלת הכדור”. נס ציונה סיימה את משחקיה עד שיתחילו משחקי הפלייאוף התחתון, הקבוצה אומנם לא בסכנת ירידת ליגה, אך לא יכולה להמשיך להציג יכולת חלשה כזאת.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה