עירוני נס ציונה הודיעה הבוקר (שני) על החתמתו של הרכז האמריקאי, מרקוס זגראוסקי, להמשך העונה. הרכז בן 25 ומתנשא לגובה של 1.85, מגיע לכתומים אחרי שפתח את העונה בליגה האיטלקית במדי קרמונה.

זגראוסקי החל את הקריירה במכללת קרייטון, שם שיחק במשך שלוש עונות והגיע עד לשלב שמינית הגמר של טורניר ה-NCAA, כאשר בעונתו האחרונה העמיד ממוצעים של 15.8 נקודות למשחק ו-4.6 אסיסטים, עם 42.1 אחוזים מהשלוש. הוא נבחר בסיבוב השני של דראפט ה-NBA ע”י הברוקלין נטס, אך לא זכה לשחק במדיה.במשך שתי עונות שיחק במדי לונג איילנד ואוסטין, והשנה כאמור, הגיע לאיטליה ושיחק לראשונה באירופה.

במדי קרמונה שיחק 21 משחקים, בהם העמיד ממוצעים של 10.4 נקודות ו-2.3 אסיסטים ב-21.9 דקות משחק, יחד עם 42.2 אחוזים מהשלוש. במחזור החמישי סיפק את משחק השיא שלו, עם 25 נקודות ועוד חמישה אסיסטים, שסידרו לו את תואר שחקן המחזור בליגה האיטלקית.

מרקוס זגראוסקי בטורניר ה-NCAA (רויטרס)מרקוס זגראוסקי בטורניר ה-NCAA (רויטרס)

זגראוסקי מגיע ממשפחת כדורסל ענפה, ובין היתר הוא אחיו למחצה של שחקן ה-NBA מייקל קרטר-וויליאמס, שזכה בעבר בתואר רוקי השנה ב-2013. 

מאמן נס ציונה, אלעד חסין, אמר על החתמתו של הרכז: ״אנחנו שמחים שמרקוס מצטרף אלינו. חיפשנו בשבועות האחרונים שחקן שיעזור לנו לרווח את המשחק לקראת הישורת האחרונה של הליגה והמשחקים החשובים שלפנינו, ונעזור לו להיכנס יחד איתנו לקצב כמה שיותר מהר”.

מרקוס זגראוסקי בעצמו אמר: ״אני מתרגש מאד להצטרף לעירוני, לשחק חזק ולנצח משחקים. שמעתי שיש השנה קבוצה נהדרת של שחקנים ואני מחכה לתרום להם. אני מקווה לפגוש את האוהדים שלנו ולחוות את כל האהבה והתמיכה שלהם מקרוב”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה