מאיר טפירו לא יכול היה לחלום על פתיחה טובה יותר מזאת, שלושה משחקים, שלושה ניצחונות. אמש עירוני נס ציונה המשיכה במומנטום שהביא עליה טפירו עם ניצחון 70:85 על הפועל ב״ש, ניצחון שהשאיר אותה במאבק על המקום בפלייאוף הליגה.

דווקא בעיצומה של תקופה טובה, מאמן הקבוצה, מאיר טפירו, יפספס את המשחק הקרוב (יום שישי) מול בני הרצליה, בגלל הטורניר הקדם אולימפי ב-3x3 של נבחרת ישראל, שאותה כמובן מאמן.

במקומו של טפירו יעמוד על הקווים עוזרו, ערן גמזו. כזכור, לקבוצה נשארו עוד שני משחקים עד סוף העונה הסדירה, ולכן מדובר במשחק על המקום בפלייאוף.

שחקני נס ציונה (לילך וויס-רוזנברג)שחקני נס ציונה (לילך וויס-רוזנברג)

תגובת עירוני נס ציונה: ״המועדון ביקש ממנהלת הליגה לדחות את המשחק נגד הרצליה בעקבות ההתנגשות בלו״ז עם הטורניר הקדם אולימפי, בקשה שלצערנו נענתה בשלילה. מכיוון שמדובר בטורניר רשמי לכל דבר ועניין של פיב״א וכמועדון ששם את טובת הכדורסל הישראלי בראש סדר העדיפויות, הוחלט לאפשר למאיר לאמן את הנבחרת ולאחל לו הצלחה רבה במשימה החשובה. אנו סומכים על ערן ועל הצוות המקצועי שינהלו את המשחק בצורה הטובה ביותר״.

כאמור נבחרות הנשים והגברים של ישראל 3x3 יצאו לטורניר הקדם אולימפי במטרה לחזור ממנו עם הכרטיס לפאריס 2024. בנבחרת הנשים ישחקו מאי רווח, טל יעקב, דור סהר ונופר שלום. המאמנת היא לירון כהן. בנבחרת הגברים ישחקו: נתנאל ארצי, גיל נויוביץ, עומר שדה ותומר כהן. מאמן מאיר טפירו.

נבחרת הנשים תשחק בבית עם הונגריה, הולנד ואיטליה והגברים עם הונגריה, אוסטריה ופורטו ריקו. בתום השלב הראשון שתי מנצחות הבית יעלו לשלב רבע הגמר ובסופו של הטורניר 3 הראשונות בנשים ובגברים תעפלנה למשחקים האולימפיים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה