עירוני נס ציונה חיברה ניצחון שני ברציפות תחת מאיר טפירו. אחרי שהקבוצה קטעה רצף של ארבעה הפסדים במשחקו הראשון, המאמן החדש של הכתומים נותר מושלם כאשר קבוצתו גברה היום (שישי) 84:97 על הפועל גליל עליון באנרבוקס שבחדרה, הבטיחה רשמית הישארות והתקרבה למקום השמיני. 

גליל פתחה עם רועי הובר, ג'יימס פלדין, לוטן אמסלם, ליאור קררה וג'ובונטה רדיק, בעוד נס ציונה עלתה עם יאיר קרביץ, אייזיה ווייטהד, ראלי אולקינס, ג'ורג' קינג ואיתי שגב. קינג ברבע ראשון נהדר הוביל את הכתומים ל-18:26 בסיומו וברבע השני המגמה נמשכה כשבמחצית טפירו הוביל 32:48. 

היתרון של הכתומים הגיע ל-18 במהלך המשחק, אך הובר שהגיע ל-19 נק’ כבר ברבע השלישי דאג שהצפוניים יגיעו לרבע האחרון כשהם בפיגור 10 נקודות. ריצה של גליל ברבע האחרון הורידה את ההפרש לחד ספרתי, אך הכתומים ידעו לשמור על היתרון בדרך לרשום ניצחון שני ברציפות תחת טפירו.

גליל עליון תקווה להתאושש במשחק הבא כאשר תתארח אצל הפועל אילת ביום שלישי ב-20:30. מנגד, עירוני נס ציונה תפגוש באותו יום ב-20:45 את הקבוצה שבמקום האחרון בטבלה – הפועל ב”ש/דימונה – ותקווה לחבר ניצחון שלישי ברציפות ולהתקרב יותר אל הרצליה ועפולה, שנאבקות על המקום השמיני.

מתקרבת לפלייאוף: נס ציונה מנצחת את גליל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה