שלב שמינית גמר הגביע האיטלקי נערך הערב (רביעי) כשאינטר אירחה בסן סירו את בולוניה ונחלה מפולת כשהודחה מהמפעל עם 2:1 דרמטי בתום 120 דקות ששלח את האורחת לרבע הגמר. 

החבורה של סימונה אינזאגי הייתה עדיפה על האורחת, אך לא הצליחה למצוא את השער בתום 90 דקות כולל החמצת פנדל של לאוטרו מרטינס בדקה ה-65 והמשחק הלך להארכה לאחר 0:0. בדקה ה-92 קרלוס אגוסטו כבש את שער היתרון של הנראזורי כשעלה נהדר לכדור קרן של פדריקו דימארקו ונגח פנימה.

בדקה ה-112 סאם בוקמה כבש את שער השוויון של בולוניה לאחר בישול נהדר ג’ושוע זירקזי, וארבע דקות מאוחר יותר זירקזי רשם עוד בישול נפלא, הפעם לדאן אנדוי שעם סיומת אדירה עשה את הבלתי ייאמן ולקח את בולוניה לרבע גמר הגביע האיטלקי.

ליגה ספרדית

גם הליגה הספרדית שוחקה היום, עם המחזור ה-18 ועם שני מפגשים מרתקים במיוחד, כשוויאריאל השיגה 2:3 יקר נגד סלטה ויגו בתום משחק רב שערים, ואתלטיק בילבאו אספה שלוש נקודות חשובות עמוק בתוך תוספת הזמן עם 0:1 נגד לאס פלמאס.

ויאריאל – סלטה ויגו 2:3

הצוללת הצהובה אספה ניצחון חשוב. בדקה ה-13 אלפונסו פדרסה כבש את השער הראשון עבור האורחת מבישול של אלכסנדר סורלות’. בדקה ה-40 סורלות’ השלים בישול נוסף, הפעם לעייסא מנדי שהכפיל עבור המארחת. שלוש דקות אל תוך המחצית השנייה דני פארחו כבש בפנדל והיה נדמה שהסיפור גמור, אך צמד שערים מהירים של האורחת עם אנסטסיוס דוביקאס בדקה ה-52 ויורגן לארסן חמש דקות לאחר מכן כפו דרמה עד לסיום, אך לבסוף המארחת יצאה עם ידה על העליונה.

אתלטיק בילבאו – לאס פלמאס 0:1

הבאסקים עם ניצחון חשוב בתום דרמה התבססו בצמרת הליגה. המארחת הייתה דומיננטית יותר והגיעה למצבים, אך לא הצליחה לכבוש כשגם גורקה גורוסטה החמיץ פנדל בדקה ה-40. הקבוצה הבאסקית הייתה צריכה לחכות עד לדקה ה-94, אז אונאי גומס הפתיע את הגנת האורחת כשנגח מחוץ לרחבה את שער הניצחון הדרמטי.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה