חלון ההעברות בקיץ הנוכחי הוא בסימן מעברים לערב הסעודית. חלקם של שחקנים שכבר מעבר לשיא, חלקם הפתיעו במיוחד, אבל אפשר לומר שמעבר שכזה טרם היה: גברי וייגה, כישרון העל הספרדי בן ה-21, שכבר היה בדרכו לנאפולי, בחר בכסף הגדול ויצטרף לאל אהלי הסעודית, כך מדווח פבריציו רומאנו הלילה (בין רביעי לחמישי). 

מדובר ללא ספק במעבר המפתיע ביותר של שחקן כלשהו עד כה לליגה שהולכת ומתגבשת בערב הסעודית. וייגה, רק בן 21, מגיע אחרי עונת פריצה אדירה במדי סלטה ויגו, בה כבש 11 שערים והוסיף עוד ארבעה בישולים. היכולת שלו גרמה לריאל מדריד לשים עליו עין והוא הוזכר לא פעם בהקשר של הבלאנקוס, אך הקבוצה האירופאית שבאמת הייתה קרובה להחתימו היא אלופת איטליה, נאפולי. 

בסופו של דבר, על פי דיווחו של פבריציו רומאנו, כל התנאים סוכמו גם בין המועדונים וגם בין אל אהלי לשחקן עצמו, כאשר שום דבר כבר לא ימנע את המעבר. מדובר בפריצת דרך עבור הכדורגל הסעודי, שמצליח לשים את ידו על אחד הכישרונות העולים בכדורגל העולמי, מעבר שעשוי לפתוח את הדלת לעוד מעברים של שחקנים בגילאים הצעירים יותר. 

המעבר הזה גורר תגובות רבות בכדורגל העולמי והחריפה ביותר הייתה של טוני קרוס. כוכב ריאל מדריד הגיב לפוסט על המעבר שפבריציו רומאנו העלה בעמוד האינסטגרם שלו והביע ביקורת כשכתב: “מביך”. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה