אחד המועמדים הבולטים לאייש את עמדת המגן השמאלי של ריאל מדריד בעונה הבאה הוא אלפונסו דייויס, שחקנה של באיירן מינכן. עם זאת, לבלאנקוס יש שם מעניין נוסף שהיא תוכל לשלוף מהשרוול, אם הקנדי לא יגיע מסיבה כזו או אחרת.

מיגל גוטיירס, המגן השמאלי של ג’ירונה, הפתעת העונה בספרד, על הכוונת של ריאל. למעשה, 50 אחוזים מהזכויות על השחקן שייכים לבלאנקוס, אצלם שיחק עד אוגוסט 2022, והם יכולים לקנות אותו בחזרה תמורת שמונה מיליון אירו בקיץ, מחיר נמוך בהרבה מהסכום שהוא שווה באמת.

אם אכן ריאל תחליט להשיב אליה את גוטיירס, זה יהיה כדי שיישאר בסגל באופן קבוע, כאשר אם הקבוצה הקטלונית תחליט למכור אותו (סעיף שחרורו עומד על 30 מיליון אירו), חצי מהסכום יעבור לריאל מדריד.

בספרד מאמינים שההחלטה הנכונה עבור ריאל היא ככל הנראה לחזיר אליה את גוטיירס בכל מקרה. אם דייויס יחתום אצל מוליכת הליגה הספרדית, היא תוכל להשאיר אותו כגיבוי או למכור אותו ולעשות עליו קופה. אם הקנדי לא יגיע בסופו של דבר, לבלאנקוס יהיה מגן שמאלי ראוי.

אלפונסו דייויס (רויטרס)אלפונסו דייויס (רויטרס)

המגן השמאלי פורח בג’ירונה. לא רק שהקבוצה הפתיעה את כולם כשהפכה לשם דבר בכדורגל הספרדי וגרמה להרבה עיניים להינעץ בה, גוטיירס הוא השחקן עם הכי הרבה דקות משחק בקבוצה. עד כה העונה הוא רשם שישה בישולים ושער אחד, נגד ברצלונה.

דייויס מצידו כבר יודע שהסאגה סביבו לא תיגרר לאורך כל הקיץ, כאשר באיירן הציבה לו אולטימטום לתת לה תשובה להצעה לחוזה החדש עד אפריל, או לחילופין לתת לה הצעה ממועדון אחר על השולחן כדי שהיא תנהל משא ומתן לגביו. המחיר ההתחלתי למשא ומתן לפי מה שמספרים בספרד הוא 50 מיליון אירו, כשעתידו של הקנדי ייסגר סופית עד לסיום העונה.

כוכבה של ארסנל החל לפרסם רוטב על שמו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה