המחזור ה-21 של הליגה הספרדית הגיע לסיומו, ואנחנו ממשיכים במעקב הצמוד שלנו ביחד עם אפליקציית ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית - LaLiga Fantasy ONE, אפליקציית הפנטזי המתקדמת ביותר בעולם, בעונה בסיומה מחכים לכם פרסים מפנקים במיוחד.

בכל שבוע, אנחנו נסכם עבורכם את מחזור הפנטזי האחרון, עם השחקן המצטיין, ההרכב הבולט, וגם ההרכב ה”רווחי” ביותר (השחקנים שקיבלו הכי הרבה נקודות ביחס למחיר שלהם בשוק ההעברות). בנוסף, נעקוב מקרוב אחרי ליגת השדרים והפרשנים של ערוץ ONE בסיומו של כל המחזור.

5 השערים היפים של המחזור ה-21 בספרד


מצטיין המחזור: ההצגה של כריסטיאן פורטו

ברצלונה ואתלטיקו מדריד שוב אכזבו, ריאל מדריד הסתפקה בניצחון לא מרשים, ומי שגנב את ההצגה השבוע במחזור ה-21 בליגת הפנטזי שלנו, הוא כריסטיאן פורטו שהוביל את ריאל סוסיאדד ל-0:3 עם שער ושני בישולים, הגיע ל-17 נקודות שהפכו אותו למצטיין המפתיע של המחזור.

פנטזי מחזור 21 - הרכב מצטיין (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 21 - הרכב מצטיין (גרפיקה: קרולינה אריכמן)


הרכב המחזור

אז אתלטיקו מדריד וברצלונה כאמור אכזבו, ובהתקפה קיבלנו את מקסי גומס שהביך את הגנת בארסה, את טוני קרוס ונאצ’ו מריאל מדריד, המוליכה הטרייה של הטבלה, ואת לוק דה יונג ואיקר מוניאין.

פנטזי מחזור 21 - הרכב משתלם (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 21 - הרכב משתלם (גרפיקה: קרולינה אריכמן)


ליגת השדרים של ONE

כאמור, בכל שבוע נעקוב מקרוב אחר האנשים שמכירים טוב יותר מכולם את הליגה הספרדית, השדרים והפרשנים שלנו בערוץ, ונראה מי מהם הוא באמת המומחה הגדול ביותר לליגה הספרדית.

מצטיין המחזור שלנו היה שמוליק מזרחי עם 74 נקודות, אבל מי שיכול להיות מרוצה במיוחד אחרי המחזור הזה הוא אורי רייך, שדוהר בפסגה עם מחזור של 68 נקודות, ופתח פער אחרי מחזור חלש של כל העוקבים אחריו.

פנטזי מחזור 21 - ליגת שדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 21 - ליגת שדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה