ברצלונה חזרה מפגרת הנבחרות בצורה פנטסטית. הקטלונים, שלפני הפגרה ניצחו את ריאל מדריד, דרסו הערב (שבת) 0:4 את אלצ’ה ופתחו, לפחות זמנית, פער של 15 נקודות בצמרת. רוברט לבנדובסקי הבקיע פעמיים ובישל לפראן טורס, כשאנסו פאטי, על רקע הסערה סביב דבריו של אביו, השלים.

צ’אבי ניסה דבר חדש כשהציב את אריק גארסיה במרכז הקישור, בהיעדרם של פדרי ופרנקי דה יונג. “זה היה הרעיון של ג’ורדי קרויף שהציע לי את זה כבר לפני שנה”, סיפר המאמן. “בחנו אותו כבר כמה חודשים ואני חושב שהיה לו משחק מצוין. היה לנו משחק ידידות עם קבוצת המילואים ואריק הצליח בעמדה הזו. הוא יכול להיות קשר נהדר”.

המאמן המשיך: “אני מאוד שמח בשביל אריק, הוא שחקן מאוד מחויב, מגיע לו. זה מרהיב שיש בסגל כל כך הרבה שחקנים מגוונים. סרג’י רוברטו מסתגל להרבה עמדות, גם פרנקי דה יונג יכול לעשות את זה ומרקוס אלונסו משחק בצורה יוצאת דופן כבלם. מקווה שפרנקי יהיה כשיר לקלאסיקו”.

גארסיה, שהציג יכולת טובה בעמדה החדשה, הוסיף: “אני שמח לעזור לקבוצה בכל דרך אפשרית. העמדה שלי היא בהגנה, אבל אם אני צריך אותי בקישור אני אשמח לעזור. אני רואה את עצמי משחק בכל מקום שצ’אבי ישים אותי, בקישור אתה רץ קצת יותר מאשר כבלם, אבל יש לי את האיכויות לשחק כאן”.

על הרכבת: בארסה דורסת 0:4 את אלצ'ה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה