מי שחשב שג’ירונה תתקשה לרדת לקרקע אחרי ה-2:4 הענק על ברצלונה בשבוע שעבר, קיבל הערב (שני) תשובה מוחצת מהקבוצה שמסתמנת כהרבה יותר מ”טרנד חולף”. בתום עוד תצוגת כדורגל אדירה שנעלה את המחזור ה-17 בליגה הספרדית, ג’ירונה גברה 0:3 על אלאבס ובכך, שבה לפסגת לה ליגה על חשבון ריאל מדריד. בזכות הניצחון, ג’ירונה כבר משווה את שיא המועדון שלה, שעומד על 14 ניצחונות לעונה. 

זה כבר ממש לא מקרי. יחד עם ריאל, ג’ירונה משחקת את הכדורגל הטוב בספרד והיא נמצאת בצדק במקום הראשון בטבלה. האם זה יספיק לאליפות? עוד מוקדם לדעת וכשהיריבה הישירה שלה היא ריאל מדריד, קשה מאוד להמר עליה. אבל ספק אם יש מי שעוד לא לוקח ברצינות את החבורה הנפלאה של מיצ’ל, שפתחה פער של 9 נקודות (!) מברצלונה השלישית, 10 מאתלטיקו מדריד הרביעית (משחק חסר) ונראה שהיא בדרך הבטוחה לכל הפחות להבטיח את המקום בליגת האלופות. ומגיע לה.

גם הערב הקבוצה הקטלונית סיפקה קונצרט. אחרי 23 של שליטה מוחלטת, ארתם דובביק, החלוץ האוקראיני הנפלא, כבש את הראשון.  שלוש דקות להפסקה היתרון הוכפל, אחרי מהלך כדורגל מהפנט שהסתיים בשער של פורטו. בדקה ה-59 דובביק כבש מהנקודה הלבנה והשלים צמד, במה שהיה שערו השלישי העונה. בזכות הניצחון, ג’ירונה כאמור חוזרת לפסגה, עם פער של שתי נקודות מריאל מדריד. 

הלהיט של הליגה, ג'ירונה עושה את זה שוב
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה