ברצלונה כבר עובדת לקראת העונה הבאה ובספרד דיווחו על מצבת המושאלים הרחבה של הקטלונים. חלקם עשויים לחזור ולהתברג בסגל הקבוצה הראשונה, חלקם ימשיכו להשאלה נוספת וחלקם יימכרו על מנת לאזן את המספרים של המועדון.

הבלאוגרנה בודקים מדי חודש על שבעת השחקנים שמושאלים מהם ובסיום העונה יקיימו פגישה כדי לקבוע את גורלם. המועדון יודע את הכוונות של קבוצות אחרות לגבי חלק מהם, כולל כאלו שרוצים לקנות אותם או להאריך את תקופת ההשאלה עמם, אך לא רוצים למהר. תמונת המצב המלאה לפניכם.

אנסו פאטי

אולי המסקרן ביותר מבין המושאלים. שחקן הכנף המושאל לברייטון של רוברטו דה זרבי התקשה להשאיר חותם באנגליה והקבוצה מלונדון לא תרצה שימשיך אצלה. פאטי הרבה להיפצע (הקללה שרודפת אותו כבר מספר שנים) ולא הצליח לייצר מומנטום. באנגליה הוא כבש ארבעה שערים והוסיף בישול אחד ב-26 משחקים ו-1,000 דקות משחק בסך הכל. הנהלת ברצלונה החליטה לוותר עליו וחושבת על מכירה, כשהכיוון הוא ספרד.

אנסו פאטי (רויטרס)אנסו פאטי (רויטרס)

אריק גארסיה וקלמן לנגלה

הבלם הספרדי שגדל בלה מאסיה חווה עונה טובה תחת שרביטו של מיצ’ל בג’ירונה. הצרפתי גם הוא נמצא בתקופה טובה תחת אונאי אמרי באסטון וילה ותפס את עמדת הבלם עם רגל שמאל. עם העלייה המטאורית של פאו קוברסי, רונאלד אראוחו, ז’ול קונדה, אנדראס כריסטנסן ומיקאיל פאייה שמרשים במילואים ועשוי לעשות את הקפיצה, ככל הנראה שהבלמים המושאלים עומדים בפני מכירה בקיץ הקרוב.

פאבלו טורה

הכישרון הצעיר הגיע בכל תרועה רמה לבלאוגרנה אחרי שאלופת ספרד גברה על ריאל מדריד, יריבתה השנואה, במרוץ להחתמתו, אך צ’אבי לא התרשם יותר מדי מהקשר היצירתי באימונים והוא נשלח להשאלה בג’ירונה. יש לו שער אחד בלבד ושני בישולים במדי הפתעת העונה בספרד. עם זאת, לא נראה שהוא יעזוב כשבברצלונה מאמינים שהוא עוד יכול להתפתח לשחקן חשוב בעתיד. קיימת האפשרות שהוא יושאל לקבוצה אחרת בעונה הבאה.

פאבלו טורה (הטוויטר של ברצלונה)פאבלו טורה (הטוויטר של ברצלונה)

חוליאן אראוחו

המגן המקסיקני הוא אחת מההפתעות החיוביות ביותר של לאס פלמאס העונה ולאור מצב המגנים הרעוע, בקבוצה של צ’אבי מאמינים שהוא יוכל להיכנס לסגל בעונה הבאה. יש לו את האמון המלא של גארסיה פימיינטה במדי הצהובים, הוא ערך 25 הופעות העונה בליגה, והוא מגן שעובד קשה ותורם התקפית. הוא כבש שני שערים העונה.

חוליאן אראוחו (La Liga)חוליאן אראוחו (La Liga)

צ’אדי ריאד

עוד שחקן הגנה שההשאלה שלו יכולה להיות מוגדרת כמוצלחת. הבלם המרוקאי הושאל לבטיס של מנואל פלגריני וזוכה לאמון גדול מהצ’יליאני הוותיק. הוא ערך העונה 23 הופעות במדי הירוקים לבנים ורשם 1,864 דקות סה”כ. במסדרונות ההנהלה של אלופת ספרד שוקלים את הצעד הבא בעניינו, אך התועלת בין אם ספורטיבית או כלכלית כבר מובטחת.

סרג’יניו דסט

המגן האמריקאי מצא לעצמו בית חם ב-פ.ס.וו ההולנדית ומרשים העונה במדיה. למרות זאת, הקטלונים לא בונים עליו והתכנון הוא למכור אותו למרבה במחיר כשקיימת אפשרות שהוא פשוט יעבור באופן קבוע להולנדים תמורת סכום שירצה את שני הצדדים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה