לפני כמעט שלוש שנים, בשנת 2021, אריק גארסיה חזר לברצלונה אחרי מספר עונות במנצ’סטר סיטי ושב למעשה למועדון בו גדל, אך בשנתיים ששיחק לא הציג יכולת גבוהה והעונה הושאל לג’ירונה לעונה אחת, שם הוא פורח ואפשר להגיד שהוא חזר לעצמו עם הופעות מצוינות מבחינתו.

בלם הקבוצה המפתיעה בספרד התראיין והבטיח שהוא בכלל לא שכח את המועדון בו גדל וכי בקיץ הקרוב יחזור לבלאוגרנה: “יש לי חוזה, אני צריך לחזור כשהעונה מסתיימת, מה שבטוח הוא שאחזור לברצלונה במאה אחוז ואז כשאהיה שם אראה מה קורה”.

ההגנה של ברצלונה אומנם לא מרשימה העונה לעומת שנה שעברה, אך עמדת הבלם עמוסה אצל הקטלונים, כאשר גארסיה יודע זאת ולמרות הכול הוא לא חושש: “התחרות הופכת את כולם לטובים יותר, אני יודע שיש בלמים שמצליחים מאוד, אבל גם אני מצליח כאן, אני מכיר את הכדורגל שיש לי ואני מראה מי אני, לא פחות ולא יותר”.

פאו קובארסי (רויטרס)פאו קובארסי (רויטרס)

אחד מהשחקנים ואף המבטיחים בהגנת ברצלונה הוא פאו קובארסי, שרק בפגרה האחרונה שיחק לראשונה בנבחרת ספרד, שעליו גארסיה אמר: “הוא היה הפתעה בשביל כולם, כבר כשהוא עלה להתאמן איתנו ראיתי שהוא נראה ילד שונה, הוא משחק ברמה מאוד גבוהה”.

בלם ג’ירונה המשיך, אך הזהיר: “עם הצעירים אתה צריך להיות סבלני, כמו לאמין ימאל, מה שהם עושים זה מטורף, אבל אתה צריך להיות סבלני איתם, הם עושים את זה כל כך טוב. אני לא הייתי צעיר כמוהם כשהתחלתי לשחק, אבל בסופו של דבר הכדורגל זה תוצאות, כשהדברים הולכים טוב ואתה מנצח, זה לא משנה אם אתה משחק טוב יותר”.

הרגעים המשעשעים מהמחזורים האחרונים בספרד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה