דני אלבס נשפט לארבע וחצי שנות מאסר בכלא בעקבות תקיפה מינית של בחורה בת 23 במועדון לילה בברצלונה. לפני שבוע בדיוק הוא שוחרר מהכלא אחרי ששולמה עבורו ערבות בגובה מיליון אירו, וזה קרה אחרי שנה וחודשיים בכלא.

אחרי שעזב את מתקן הכליאה הגיע אלבס לבית משפחתו בו גר עם זוגתו בשנים האחרונות ג’ואנה סאנז. כיום לא ידוע בדיוק איך נראית מערכת היחסים בין השניים, אבל הדוגמנית פרסמה תמונה מפתיעה שלה מחזיקה ידיים עם המגן הברזילאי.

בתמונה רואים קעקוע שהשניים עשו יחד, הכתובת של 1+1, מה שמסמל את האיחוד ביניהם. עם זאת, אחרי שאלבס שוחרר הדוגמנית עזבה את הבית, כשהעיתונאי המקורב לג’ואנה אישר: “אני לא יודע מה היא תעשה, אבל כרגע היא לא נמצאת בבית”.

התמונה שפרסמה ג'ואנה סאנז (צילום מסך)התמונה שפרסמה ג'ואנה סאנז (צילום מסך)

הוא הוסיף: “לא אחשוף פרטים על מערכת היחסים שלהם כי זה משהו שהיא צריכה להגיב עליו, אבל אם היא לא בבית, אני חושב שהעובדות מדברות בעד עצמן”.

בנוסף, לפני מספר ימים פורסם ב’פייסטה’ שסאנז פגשה אומן ושהיא “מתרגשת לגביו”. המקורב אליה לא רצה לחשוף פרטים בנוגע לחייה האישיים: “שהיא תעשה מה שהיא רוצה לעשות, היא צריכה להיות שמחה. אם יום אחד היא תפגוש מישהו או שכבר פגשה, אני לא יודע. אני לא מכיר אותו, אבל היי, אם כן זה מושלם”.

בספרד מפרסמים שהרעיון להעלות את התמונה המשותפת היה של אלבס עצמו, ושהוא ביקש מסאנז לפרסם את התמונה שלהם מחזיקים ידיים. הוא הפציר בה להביע תמיכה בו ברשתות החברתיות כדי להכחיש אחת ולתמיד שהיחסים ביניהם במשבר.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה