ארלינג הולאנד סומן על ידי ז’ואן לאפורטה, אבל המצב הכלכלי של ברצלונה לא באמת הפך את החתימה שלו למשהו ריאלי. עם זאת, מצבם של הקטלונים השתפר מאז הנשיא נבחר – ספורטיבית וכלכלית – ומכיוון שנותרו לו עוד כמעט שלוש שנים למנדט, עדיין ייתכן שהנורבגי ינחת בברצלונה.

מי שהתייחס לאפשרות הזו הוא בוז’אן קרקיץ’, אביו של שחקן העבר של בארסה בעל השם הזהה. קרקיץ’ האב שעבד בעבר במשך שנים בסקאוטינג של המועדון, אמר: “הולאנד מעדיף את בארסה. אם הוא יצטרך לבחור בינה לבין ריאל, הוא יגיע לבארסה".

כידוע, אלופת ספרד מתכננת לחזור לקאמפ נואו המשופץ לקראת סוף 2024 קצת אחרי שבבארסה יחגגו 125 להיווסדו של המועדון. בהמשך, עם השלמת כל השיפוץ, ייפתחו גם כל היציעים, מה שיכול לשחק תפקיד בפן הכלכלי והשיווקי.

הולאנד יגיע לקבוצת נעוריו של פפ גווארדיולה? (רויטרס)הולאנד יגיע לקבוצת נעוריו של פפ גווארדיולה? (רויטרס)

“בארסה חוזרת לעצמה לאט לאט", הוסיף קרקיץ’ האב, “היא תחזור לקאמפ נואו וזה ישנה הרבה בכל הנוגע לשיווק ומרצ’נדייז. עם זה יגיעו גם משקיעים".

לאחרונה דווח שלאפורטה מתכנן לרוץ לקדנציה נוספת ושהולאנד יהיה הבטחת הבחירות שלו, כלומר הכיוון הוא בקיץ 2026. דיווחים נוספים גרסו שבארסה תכוון ל-2025, אבל מה שבטוח הוא שהיא תנסה להחתים אותו בעתיד.

“בעונת 2025/26 יש סיכויים גבוהים שהעסקה תצא לפועל", הוסיף קרקיץ’ האב. צריך לזכור גם שהחלוץ המוביל של בארסה, יחגוג בקיץ יום הולדת 36 והוא אמר כבר שימשיך לעונה נוספת. ייתכן שבסיומה הבלאוגרנה ינסו להחתים את הולאנד, שכרגע מחזיק בחוזה במנצ’סטר סיטי עד קיץ 2027.

מלחיצה את ריאל: בארסה מנצחת ונשארת במירוץ
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה