בברצלונה עוד לא הספיקו להתאושש מההדחה הכואבת מליגת האלופות מול פאריס סן ז’רמן, והערב (ראשון) הקטלונים נחלו אכזבה נוספת, הפעם, מול היריבה הגדולה מכולן. בתום הקלאסיקו הכי גדול שידעה הליגה הספרדית מאז תום עידן מסי-רונאלדו, קבוצתו של צ’אבי נכנעה 3:2 לריאל מדריד משער של ג’וד בלינגהאם בתוספת הזמן, שסגר את מרוץ האליפות. 

אבל בברצלונה מתקשים להתאושש מהחלטות צוות השיפוט בראשותו של השופט ססאר סוטו. זה התחיל עם הטענות בעקבות הפנדל שריאל מדריד קיבלה אחרי ספק עבירה על לוקאס ואסקס, והמשיך עם אי אישור השער של לאמין ימאל, שנדמה שעבר את הקו.

איזה משחק אדיר: השערים עד כה בקלאסיקו

רק ביום רביעי האחרון, צ’אבי התלונן על האדום שקיבל הבלם רונאלד אראוחו בהפסד לפ.ס.ז’, אדום שלטענתו “גמר את המשחק”. גם הערב, המאמן, שזכה לקריאות “תישאר!”, כגנאי כמובן, מאוהדי ריאל מדריד, זעם על ההחלטות של צוות השיפוט. 

“זו בושה, חוסר צדק מקסימלי”, פתח צ’אבי את דבריו במסיבת העיתונאים. “יש לנו מטרה להמשיך להיאבק על המקום השני, המצב הנורמלי זה לנצח, אבל יש דברים שלא תלויים בנו. היינו ראויים לניצחון ועכשיו אנחנו חושבים על המשחק מול ולנסיה. אם אני אדבר ישעו אותי, אבל כולם ראו שהיה שער, זה מביך שאין טכנולוגיית קו שער. כולם ראו ויש תמונות אז אני לא צריך לדבר. הגיעו לנו שלוש הנקודות והפסדנו בגלל דברים שלא קשורים אלינו, חבל”. 

מי שהיה נסער במיוחד גם כן הוא שוער ברצלונה, מארק אנדרה טר שטגן שאמר: “אני לא יכול למצוא את המילים כדי לתאר מה קרה על קו השער. זו בושה לעולם הכדורגל. בעולם הזה מוציאים כל כך הרבה כסף, אבל לא על הדברים החשובים. אין לי מילים. אני לא מבין למה לא משלמים על טכנולוגיית קו השער. הפנדל על לוקאס ואסקס? אני חושב שהוא היה מספיק אינטליגנט כדי לסחוט אותו”.

צפו: האם הכדור של לאמין ימאל עבר את הקו?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה