משחקי הקלאסיקו הם תמיד חמים, אולם בקלאסיקו האחרון בסנטיאגו ברנבאו, למרות סערת השיפוט, לא נרשמה מתיחות מסוימת בין שחקני ברצלונה וריאל מדריד במנהרת השחקנים.

מה שכן, היה רגע אחד ש”משך את תשומת הלב” של שחקני בארסה, כאשר ב’מונדו דפורטיבו’ דווח שלפני ההתמודדות, נשיא הבלאנקוס פלורנטינו פרס נכח במנהרה מעט זמן לפני שהחל המשחק.

נשיא ריאל רצה לעודד את שחקניו לפני ההתמודדות שהסתיימה ב-2:3 ללבנים שהתקרבו לאליפות, אבל הוא לא רק עודד את החניכים שלו ובירך אותם ואת קרלו אנצ’לוטי, אלא בירך גם את השופט סזאר סוטו גראדו ועוזריו.

פלורנטינו פרס וז'ואן לאפורטה (האתר הרשמי של ריאל מדריד)פלורנטינו פרס וז'ואן לאפורטה (האתר הרשמי של ריאל מדריד)

מי שליווה את פרס באותם רגעים היה מיגל אנחל פרס לאסה, שהיה שופט עבר וכיום עובד בהתאחדות הספרדית. הוא מעולם לא שרק לפנדל נגד הבלאנקוס בסנטיאגו ברנבאו.

אותה פגישה קצרה בין פרס לסוטו גראדו התרחשה יומיים בלבד אחרי שבערוץ הטלוויזיה של ריאל מדריד התלוננו על השופט המדובר. בברצלונה מאוד כועסים על השופטים ומרגישים שככל שריאל מדריד מתגרה בהם, כה הם יותר מקלים איתה ופחות גמישים עם ברצלונה.

השחקנים הופתעו שאחרי שבערוץ הטלוויזיה של ריאל הפעילו לחץ מקסימלי על השופט, נשיא ריאל הגיע לחדר ההלבשה לפני הקלאסיקו ובירך אותו, דבר שז’ואן לאפורטה ואף נשיא אחר של ברצלונה לא עשה מעולם. אגב, האחרון נשאר בתא הכבוד לפני ובמהלך המשחק.

טופ 5 לה ליגה: ריוחה יורה טיל לחיבורים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה