סוף רע לעונה האדירה של גי’רונה? הקבוצה הקטנה שהפתיעה את כולם, ניצבת כעת במקום השלישי וקרובה להבטיח את המקום בליגת האלופות בעונה הבאה, אך סאגה בעניינו של הכוכב שלה – ארטם דובביק, מאיימת להשבית את השמחה של הקטלונים.

עורך הדין האוקראיני, יבגני קוזמין, הציג תביעה בפני אופ”א על הונאת מס לכאורה על ידי אולקסי לונדובסקי, סוכנו של דובביק. לטענתו, הסוכן תיווך את סכום ההעברה מג’ירונה לדנייפרו (קבוצתו הקודמת) ולכיסו אל חשבון באסטוניה, כדי להתחמק מהמיסוי באוקראינה.

לדבריו של עורך הדין, גם אוקראינה כמדינה עלולה להפסיד סכום הגון מאוד של הכנסות תקציביות מאותה ההעברה, שעמדה על 7.5 מיליון אירו, זאת משום שדובביק הוא לא רק שחקן של הנבחרת, אלא גם אזרח של אוקראינה.

ארטם דובביק, סיבך את ג'ירונה? (La Liga)ארטם דובביק, סיבך את ג'ירונה? (La Liga)

קוזמין הזהיר מפני השלכות אפשריות בדמות עונשים מאופ"א, שעלולים להשפיע על הסוכן, דניפרו וג'ירונה: "אופ"א יכולה להטיל סנקציות, ברמת המועדון זה עשוי להיות קנס גבוה, שלילת רישיון והרחקה מהשתתפות באליפות המדינה ובטורנירים באירופה. במקרה של הסוכן, הוא עומד בפני שלילת רישיונו”.

החלוץ בן ה-26 הוא מלך השערים של קבוצתו ומלך השערים של הלה ליגה כולה, עם 19 שערים ב-31 משחקים. אין ספק כי ברמה האישית הוא חווה עונת שיא, ויקווה כי הסיפור עם הסוכן יסתיים ללא ענישה משמעותית.

ביום שבת הקרוב, בשעה 19:30 בערוץ ONE, ג’ירונה תארח באצטדיון המונטיליבי את ברצלונה, יריבתה הישירה על המקום השני. אם תנצח, היא תעקוף את בארסה בטבלה כשנותרו ארבעה מחזורים לסיום.

3 פנדלים 2 שערים וניצחון אחד לג'ירונה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה