קרלס אלנייה היה נחשב בזמנו לעוד אחת מההבטחות הגדולות של לה מאסיה, אך כמו הרבה שחקנים, הדברים לא באמת הסתדרו עבורו בקטלוניה. בכל זאת, אקס ברצלונה הצליח לעורר את זעמם של אוהדי הקבוצה בעקבות ציטוט שנוי במחלוקת שסיפק בראיון בספרד.

הקשר נשאל מה היה עושה אם היה מקבל פנייה מריאל מדריד והצהיר: “אני אוהד בארסה לכל החיים, אבל בחיים לא הייתי אומר לא לריאל מדריד, מדובר במועדון גדול”.

בנוסף, בהתחשב בכך שהראיון נערך לפני פיטורי צ’אבי מברצלונה, אך פורסם רק השבוע, אמר אלנייה: “לדעתי לצ’אבי יש את הכל כדי להיות המאמן הטוב בעולם. יש הרבה לחץ עליך כמאמן ברצלונה, במיוחד עם הרמה שמדריד מציגה כרגע”.

קרלס אלנייה במדי ברצלונה מול ריאל מדריד, "לא הייתי אומר לה לא" (רויטרס)קרלס אלנייה במדי ברצלונה מול ריאל מדריד, "לא הייתי אומר לה לא" (רויטרס)

“כאוהדים, אנחנו מנרמלים את מה שהיה קורה עד לפני כמה שנים, אבל גם מסי בעצמו אמר שיום אחד נעריך בדיעבד את שמונה האליפויות שהשגנו ב-11 שנים. יש המון דרישות במועדון”.

עוד סיכם ודיבר על נושא השחקנים שעוברים לכסף הגדול בסעודיה: “הם סופגים המון ביקורת, אבל אני יכול להבין שחקנים שעוברים לליגות מסוימות כדי להרוויח כסף, זה גם דבר חשוב. לי אישית יש כרגע יותר תשוקה לשחק באירופה ולעשות משהו גדול”.

קרלס אלנייה (רויטרס)קרלס אלנייה (רויטרס)

כזכור, אלנייה עשה את הבכורה שלו במדי הקבוצה הבוגרת של הבלאוגרנה ב-2017 לאחר שעלה מבארסה ב’. ב-2020 יצא להשאלה במדי בטיס, לפני שהושאל לחטאפה בינואר 2021 ועבר אליה באופן קבוע בחלון שלאחר מכן. 

הילד ענק: דוד מורנו, ה-10 הבא של בארסה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה