אנחנו נמצאים כפסע מאליפות אירופה 2024 כאשר היא תיפתח בעוד שלושה ימים בלבד. רוב הנבחרות סיימו את משחקי ההכנה וחלקן משלימות את ההכנות האחרונות. ספרד סיימה את משחקיה והיא תשחק בעוד ארבעה ימים מול קרואטיה, כשהיום (שלישי) פדרי הופיע במסיבת העיתונאים לאחר האימון ולקראת היורו בגרמניה, כאשר הקשר דיבר על הפציעה, החזרה, ההשוואה לספרד הגדולה, היחס מלואיס דה לה פואנטה ולאמין ימאל.

כידוע, פדרי היה פצוע זמן רב, אך התגבר על הבעיות, וכנשאל על כך אמר: “אני מרגיש טוב, מצפה למשחק הראשון, אני לא מפחד מהחזרה, נראה שהתקשורת היא זו שחוששת כי תמיד אתם מדברים על זה, זו הייתה עונה מסובכת, אבל אני רוצה רק לשחק וליהנות”.

כשנבחרת ספרד עולה אל כר הדשא, אין ספק שתמיד יש השוואות עם דור הזהב, שזכה פעמיים ביורו ופעם אחת במונדיאל בין 2008 ל-2012. פדרי אמר: “כל דברך שכרוך בהשוואה לנבחרת ההיא הוא מסובך כי אנחנו הולכים להפסיד בהרבה דברים, יש לנו איכויות שונות, לא תמיד חייבים להיות נאמנים לסגנון, אנחנו רוצים לנצח”.

שחקני נבחרת ספרד חוגגים (הטוויטר של נבחרת ספרד)שחקני נבחרת ספרד חוגגים (הטוויטר של נבחרת ספרד)

“יש לנו מוטיבציה, הנכס הכי גדול הוא שאנחנו קבוצה, משפחה על המגרש ובחוץ, אין כאן מנהיג ברור, הקפטנים עוזרים, אבל אנחנו קבוצה וזה ההבדל”, המשיך הקשר ודיבר על לואיס דה לה פואנטה: “אני משחק יותר קדימה, הוא נותן לי הרבה ביטחון ואני מרגיש שאני יכול לתרום, אכפת לו ממני, בתקופות רעות זה נותן הרבה ביטחון וגורם לך לרצות לעבוד יותר”.

פדרי המשיך: “אנחנו מצפים למשחק מול קרואטיה, חשוב להתחיל טוב, אנחנו הולכים לעשות הכל, אנחנו צעירים ויש לנו הרבה אמביציה. לאמין ימאל? הוא לא חושב על הלחץ שזה טורניר גדול, הוא משחק ונהנה, אנחנו מדברים איתו ועוזרים לו בכל דרך שנוכל. המטרה? קודם שהמשחק הראשון יגיע, אנחנו לא באים לגרמניה כדי להפסיד. ביורו הקודם הייתה לנו אליפות גדולה ואם לא הפנדלים מול איטליה, הייתה לנו הזדמנות לזכות. אני מרגיש חשוב”.

קורע: יצאנו לשוק לבדוק מי תזכה ביורו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה