המחזור ה-16 בליגה הספרדית המשיך הערב (שני) עם שני משחקים, כאשר אתלטיק בילבאו וגרנאדה נפרדו ב-1:1 לאחר שהמשחק שלהן הופסק אתמול בעקבות מות אוהד הקבוצה של שון וייסמן. בנוסף, ראיו וייקאנו וסלטה ויגו סיימו ב-0:0. המשחקים, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודרו בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV, פרטנר TV ו-FreeTv.

כזכור, אוהד של גרנאדה מת לאחר שלקה בדום לב ביציע במהלך המשחק אתמול מול אתלטיק בילבאו. המשחק הופסק לדקות ארוכות בזמן שצוותי החירום ורופאי הקבוצות ניסו להחזיר לו את הנשימה, אך ללא הצלחה. בעקבות כך, הליגה הספרדית הודיעה רשמית כי המשחק הושעה עד להודעה חדשה. היום כאמור הוא חודש. 

לפני שהמפגש הופסק אתמול, איניאקי ווילאמס העלה את הבאסקים ליתרון בדקה השישית. לאחר מכן כידוע, בדקה ה-17 המשחק נעצר אחרי שאוהדים צעקו לאונאי סימון שיש אירוע רפואי ביציע והשוער הפנה את תשומת ליבו של השופט הראשי. הרופאים של הקבוצות רצו לטפל באוהד ולאחר מכן הביאו לשם גם אלונקה, כשהאוהדים כיסו אותם בסדין כדי שלא יראו את הפעולות שלהם.

המשחק החל עם דקת דומיה לזכר האוהד וחודש מהדקה ה-17, כששחקני שתי הקבוצות גם עלו עם סרטים שחורים על היד. הקבוצה של וייסמן בפיגור ובדקה ה-55 השוותה משער עצמי אומלל של איניגו רואיס דה גלארטה שנגח לשערו. אתלטיק בילבאו נמצאת במקום החמישי עם 29 נקודות, כשמנגד גרנאדה במקום ה-19 עם 8 נקודות בלבד.

נורא: אוהד מת ביציע, המשחק הופסק בדקה 17

ראיו וייקאנו – סלטה ויגו 0:0

שתי הקבוצות ניצחו בשבוע שעבר בגביע המלך, רצו להמשיך עם המומנטום ובעצם לחזור לנצח בליגה, אך לא צלחו ונפרדו בתיקו. המארחת שלטה יותר במשחק והייתה מסוכנת, אבל לא עלתה על הלוח מול הקבוצה מהתחתית. ראיו וייקאנו במקום העשירי עם 20 נקודות, סלטה ויגו במקום ה-18 עם 10 נקודות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה