המחזור ה-18 בליגה הספרדית נמשך הערב וסיפק לנו את אחד המשחקים הכי טובים של השנה, כשריאל סוסיאדד השיגה ניצחון נוסף עם 3:4 קצבי ומרתק על אוססונה, במשחק שהיה בו הכול מהכול. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, משודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

בכך, הבאסקים נותרו במקום החמישי וכפי שהם נראים, קשה להאמין שמישהו יוכל לעצור אותם בדרך להשגת הכרטיס לאירופה בעונה הבאה, בעיקר בזכות יכולת פשוט אדירה של ילד הפלא המושאל מריאל מדריד, מרטין אודוגר. הפעם, המופע של הנורבגי בן ה-21 התחיל עם בישול נפלא למיקל אויארסבאל (15), כשבדקה ה-28 הוא גם קבע בעצמו 0:3 כשסובב כדור חופשי מושלם מסף הרחבה. בתווך, כריסטיאן פורטו ניצל טעות בהגנה כדי להכפיל (18). 

משחק משוגע: 3:4 לסוסיאדד על אוססונה

כשכבר נראה היה שזה בדרך לתבוסה מבחינת המארחת, אוססונה חזרה למשחק בגדול במחצית השנייה, ולא הייתה רחוקה מלהשיג לפחות נקודה. ארידאנה הרננדס (45) צימק על סף הירידה להפסקה ו’צימי אווילה הנהדר (48) מצא את הרשת משחק בית רביעי ברציפות וצימק ל-3:2 בפתיחת המחצית השנייה. אלא שאז, כרטיס אדום לחובתו של פקונדו רונקאליה קטע את המומנטום של אוססונה, שספגה את הרביעי מרגלי אלכסנדר איסאק שסגר עניין (80). עד לסיום, אווילה עוד הספיק להשלים צמד, אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי מבחינת אוססונה, שירדה למקום ה-12 עם 23 נקודות במאזנה. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה