המשחק שהתקיים אתמול (שישי) בין ג’ירונה לסלטה ויגו במסגרת המחזור ה-11 של הליגה הספרדית הסתיים כשהמארחת יצאה עם ידה על העליונה, כאשר היא ניצחה את קבוצתו של רפא בניטס 0:1 ותפסה את המקום הראשון בלה ליגה, לפחות באופן זמני.

לאחר המשחק המאמן הספרדי תקף בתקשורת את שופט המשחק, דיאז דה מרה, לאחר שהאחרון ביטל לקבוצתו שער שכבש לוקה דה לה טורה בדקה ה-82, בטענה שחברו לקבוצה, קרלוס דוטור ביצע לפני כן עבירה על שוער ג’ירונה, פאולו גסאניגה. בסופו של דבר שער של יאנחל הררה בדקה ה-91 קבע הפסד לגליסיאנים, וכך היתרון של האורחת הפך להפסד.

בניטס אמר לאחר המשחק לתקשורת: “אנחנו מדברים על משחק שהפך מ-0:1 ל-1:0. אני לא מתכוון לומר שום דבר, אבל אני לא מבין את זה, מישהו צריך להגיד את זה, זה לא ניתן להסבר. אני לא יודע מה הם רואים שם במערכת ה-VAR, ננסה לנתח את הסיטואציה ואולי נקבל הסבר על ידי השראה אלוהית”.

רפא בניטס (רויטרס)רפא בניטס (רויטרס)

המאמן, שזכה בליגת האלופות בעבר, הראה את אי הנוחות שלו במסיבת עיתונאים: “פתאום אתה עובר מיתרון לפיגור, קשה להבין את זה, שוב אתה מופתע”.

בניטס לא שכח גם להחמיא לחניכיו: “השחקנים שלי עשו את הדברים כמו שצריך, שיחקנו מול קבוצה טובה, הצלחנו להגיע להתקפות מתפרצות, לחצנו והיווינו סכנה ליריבה, בסופו של דבר אתה מסתכל על התוצאה ונראה שכל המאמץ עלה על כלום. זה מתסכל”.

דרמה בסיום: ג'ירונה גוברת 0:1 על סלטה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה