המחזור ה-36 בליגה הספרדית נמשך הערב (חמישי) כשלאס פלמאס אירחה את בטיס לקרב מסקרן, בסיומו נפרדו הקבוצות בחלוקת נקודות לאחר 2:2 אדיר בסיום. לאס פלמאס התקרבה להישארות, כשפתחה פער שש נקודות מהקו, כשנותרו עוד שש נקודות בקופה.

2:2 בין בטיס ללאס פאלמס במשחק נפלא

המשחק נפתח בטירוף ובדקה ה-21 מיקה מרמול כבש שער עצמי והעלה את האורחת ליתרון. שש דקות חלפו ואלכס סוארז איזן את התוצאה וקבע את תוצאת המחצית.

הקצב בחצי השני נמשך, כשארבע דקות מהשריקה איווה פרז כבש  עבור הירוקים והחזיר את היתרון. המארחת לא ויתרה, ובדקה ה-64 אלכס מוליירו איזן וקבע את תוצאת המשחק. 2:2 נהדר בסיום.

לאס פלמאס כאמור, קרובה להבטחת ההישארות לאחר שהפער מקאדיס שמתחת לקו האדום עלה לשש נקודות, כשנותרו עוד שש נקודות בקופה. בטיס איבדה את המקום השישי וירדה למקום השביעי, כאשר היא תפגוש במחזור הבא את ריאל סוסיאדד למאבק ישיר על המקום לליגה אירופית.

ריאל סוסיאדד – ולנסיה 0:1

הבאסקים ידעו עוד לפני שהמשחק התחיל שהם איבדו את המקום השישי לבטיס וקיוו להשיג ניצחון שיעניק שלוש נקודות חשובות במאבק על המקום לליגה האירופית, ובסופו של דבר הם צלחו את המשימה. אנדרה סילבה כבש את השער היחידי במשחק בדקה השלישית וחתם את תוצאת המשחק. סוסיאדד במקום השישי עם 57 נקודות, כשהיא תפגוש במחזור הבא את בטיס במשחק על כל הקופה. אם הבאסקים ינצחו – הם יסיימו במקום השישי וישחקו בליגה אירופית שנה הבאה, כשלכל הפחות הבטיחו את הקונפרנס ליג. ולנסיה במקום התשיעי עם 48 נקודות. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה