אירוע יוצא דופן התרחש הערב (שבת) ב-0:3 של סביליה על חטאפה ברמון סאנצ’ס פיחואן. בדקה ה-54, ג’נה דקונם מחטאפה תיקל בחריפות את לוקאס אוקאמפוס מסביליה, גרם לפציעתו של שחקן הכנף הארגנטינאי ועורר מהומה גדולה על הקווים, שבאה לידי ביטוי בעימות חריף בין מאמן המארחת יולן לופטגי לבין מאמן האורחת, חוסה בורדלאס, כשנראה היה שלופטגי אפילו ניסה לירוק על בורדלאס, כששני המאמנים כמובן הורחקו מיד לאחר המקרה. צפו באירוע החריג.  

והיה גם משחק, שם, סביליה המשיכה בכושר הנהדר שלה וראתה פירות ראשונים מהרכש הכי מסקרן של חלון ההעברות האירופי בינואר – פאפו גומס. הפעם, האנדלוסים התקשו עד ההרחקה ורק כשהיו ביתרון מספרי, מוניר אל חדאדי ניצל זאת כדי לכבוש את הראשון בדקה ה-67.

פציעה חריפה שהובילה למכות ו2 אדומים

אלא שהרגע (המקצועי) של המשחק וזה שכולם חיכו לו הגיע בדקה ה-87. אז, פאפו גומס, שהצטרף לסביליה רק לפני שבועיים מאטאלנטה, הראה לראשונה בספרד כמה כישרון יש לו ברגליים ועם טיל אדיר ואופייני הרים את הרשת בפעם הראשונה בלה ליגה. שתי דקות לאחר מכן, גם יוסף א-נאסירי הצטרף לחגיגה וקבע את תוצאת הסיום עם שערו השלישי העונה. ניצחון רביעי ברציפות לסביליה, שעלתה זמנית למקום השלישי על חשבון ברצלונה.  

שער בכורה מדהים לפאפו גומז בסביליה!
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה