תפקיד חדש לפרננדו טורס באתלטיקו מדריד. החלוץ האגדי ששיחק בעבר במועדון, בליברפול, בצ’לסי וזכה בשלל תארים בקריירה וכמובן גם בנבחרת ספרד, מונה היום (שלישי) להיות זה שיהיה על הקווים של אתלטיקו מדריד ב’, כאשר הוא יחליף את לואיס טבנט שהצטרף לסגל הבכיר של דייגו סימאונה.

חלוץ העבר, אשר ידוע בכינויו “אל ניניו”, אימן משנת 2021 את קבוצת הנוער של המועדון ושם הוא השיג בעונה שעברה דאבל היסטורי. כעת המועדון החליט לקדם אותו ולמנות אותו למאמן קבוצת המילואים, שנמצאת בליגה השלישית בספרד.

לאחר החתימה, טורס אמר: “אני בבית ואני מרגיש אחריות עצומה מאז שהחלטתי להתמודד עם השלב החדש, הייתי שלוש שנים בלמידה, בשבילי הצעד הזה חשוב ואני רוצה להיות שאפתן. לעשות טוב יותר את הדברים בכל יום, להתמודד עם האתגרים ולדעת שאני לא ממהר, לא צריך לעשות צעד לא נכון, אתגר גדול, שאפתנות רבה ושקט נפשי”.

פרננדו טורס, אימן את הנוער של אתלטיקו (רויטרס)פרננדו טורס, אימן את הנוער של אתלטיקו (רויטרס)

שחקן העבר המשיך: “הדבר הראשון לעשות זה לדעת מה המטרה, שהרי היא לתרום שחקנים רבים לקבוצה הראשונה. אנחנו צריכים להתעקש בפני השחקנים שהחלום שלהם צריך להיות לשחק בליגה הראשונה באתלטיקו ולהכין אותם לזה. הדרך הטובה זה להתחרות ולהתמודד עם שאפתנות, בידיעה שדורשים פה לנסות את ההכי טוב שאפשר ושהקבוצה תהיה בראש הטבלה”.

כאמור, טורס שיחק באתלטיקו מדריד, ליברפול, צ’לסי ונבחרת ספרד, איתה זכה באליפות אירופה ב-2008 ו-2012 ובאליפות העולם ב-2010. טורס שיחק במדי הקולצ’ונרוס בין 2001 ל-2007 ופעם נוספת בין 2016 ל-2018 ונחשב כידוע כאחד השחקנים המזוהים עם הקבוצה.

פפ נפגש עם שחקני בארסה ב' 2007/08
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה